Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Trutnov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavla Muzikářová - Bouda Na cestě

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Užijte si dovolenou v našem příjemném prostředí. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Beranová - BM pension

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Zaměřujeme se na rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Zámku

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. Vaše děti u nás mohou využívat pěkného hřiště. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Červinka - Kauri - Vila Pramínek

Zajistíme Vám příjemné ubytování. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. U nás můžete využít i místní bazén. S radostí vás zveme také k posezení u krbu. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Nabízíme k půjčení i gril.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U jasanu, s.r.o.

Ubytujte se právě u nás. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Firma vám nabídne možnost navštívit bar. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Pro zákazníky zajistíme zajistíme polopenzi. Nabízíme ubytování v pokojích s koupelnou a vanou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ski Club Strážné, spol. s r.o. - Penzion Na Desítce

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou. Jsme ochotni vám vždy vyhovět. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. U nás je prostředí opravdu příjemné, přesvědčte se o tom. Zákazníci se do našeho penzionu rádi vracejí. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Krupková - Gastehaus Za řekou

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Čeňků

Využijte našeho pohodlného ubytování. Kromě tipů na výlety do okolí Vám poskytneme i menší mapu. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Za Vodou

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Vyzkoušejte naše ubytování v příjemném prostředí. V naší nabídce naleznete bezpečné elektrické přípojky. Náš kemp nabízí příjemné ubytování v dosahu přírody. Nabídka možnosti přistýlky je samozřejmostí. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Nabízíme široký výběr wellness pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion RELAX - ubytování Pec pod Sněžkou

Nabízíme kvalitní ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme turistické pobyty. V zimě oceníte skvělé podmínky pro lyžování. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Hledáte-li kvalitní ubytování za rozumnou cenu, v našem penzionu budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku