Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Trutnov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jana Mádrová - Privat Jana

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. U nás máme velký výběr wellness pobytů. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hollenbergová International, s.r.o.

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v penzionu. Můžete využít také ubytování v našich apartmánech. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Kadič - Genesis - Penzion Protěž

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Máme pro vás neodolatelnou nabídku ubytování v příjemném prostředí. Poskytujeme ubytovací služby v turisticky vyhledávané lokalitě blízko přírody. Nabízíme výlety do okolí pro děti i dospělé. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

YMCA Setkání - Dům Setkání

Nabízíme možnost ubytování. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eurowin, s.r.o. - Penzion Alenka

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oldřich Vyleťal - Penzion Buffalo

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. K ubytování je možné využít i chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hlušec, s.r.o. - Tetřeví boudy

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Využijte výlety do okolí. Provozujeme ubytovací služby a čistota je u nás samozřejmostí. Naše společnost, která poskytuje ubytování v příjemném prostředí, získala řadu spokojených zákazníků. Naši zákazníci oceňují pohodlí a příjemné vybavení našeho penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Blesk

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Literáková - Pension Míša

Naše společnost nabízí ubytování. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. K dispozici je vám i společenská místnost. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Zajišťujeme různé wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CZ-Namar, s.r.o. - Penzion LEVEL

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Naše firma vám ráda nabídne možnost přistýlky. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. K ubytování je možné využít i chalupy. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku