Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

František Mráz - Penzion Chlumec

Zaměřujeme se na ubytování. Příjemné prostředí ve vás zanechá nezapomenutelné chvíle. Hosté našeho ubytovacího zařízení se k nám rádi vracejí díky atraktivnímu prostředí v blízkosti přírody. Díky výletům do okolí zažijete nezapomenutelnou dovolenou. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu. Nabízíme ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

R. E. Con CZ, spol. s r.o. - Alpská Růže

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Poskytujme tipy na výlety do okolí. Jsme ochotni vám vždy vyhovět. Zamilujete si naše ubytování v blízkosti přírody. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vratislav Chudek - Penzion Dominant

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kohout Company, s.r.o. - Penzion U Kohoutů

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Obsluha našeho příjemného baru s na vás již těší. Možnost přistýlky je samozřejmostí. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Gallistlová - GardenPension

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Beleš - Pension Krásné Údolí

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich U nás prožijete krásný relaxační pobyt. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NA - VE, s.r.o. - Penzion Maštal

Poskytujeme kvalitní ubytování. Využijte možnost navštívit také náš bar! Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. Neváhejte využít náš kemp! Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U Kapličky - Jitka Kalkušová

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. Ubytování, které nabízíme je vybaveno vanou. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. Náš penzion Vám je k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Marie

Naše společnost nabízí ubytování. Užijte si zajímavé výlety do okolí. Zajistíme Vám ubytování v našem penzionu. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Nobis - Penzion Na Kovárně

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Vyzkoušejte naše prostředí, které pro vás bude jistě příjemné. U nás se přesvědčíte o čistotě našeho ubytovacího zařízení. Naši hosté u nás velmi oceňují blízkost přírody. V našem penzionu se vám dostane komplexních ubytovacích služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku