Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Marie Míková, ubytování

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hvozd - Der Hochwald, spol. s r.o. - Pension Hochwald

Naše firma dává také možnost ubytování. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Nabízíme ubytování v chalupách. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Suchanová - Penzion a hospůdka Na Žlábku

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ingrid Sváčková - Penzion Ingrid

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. U nás nabízíme v ubytování možnost přistýlky. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČESKÝ KRUM LOVE, s.r.o. - Penzion Margarita

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. U nás si vychutnáte také vynikající snídaně. Poskytujeme ubytování na úrovni. Naše firma nabízí také možnost využití baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NA - VE, s.r.o. - Pension Thállerův Dům

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. V rámci našich ubytovacích služeb je vám k dispozici bar. Někteří z vás jistě rádi využijí možnost přistýlky. Můžete také využít kempové ubytování. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Když na chalupu, tak jedině k nám. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Závodský

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Kolmanová - Penzion Falko

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gasthuis Kaliště, s.r.o. - Penzion Kaliště

Naše firma se specializuje na ubytování. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soňa Vařilová - Penzion U Sojků

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku