Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Krumlovská fontána, veřejná obchodní společnost - Penzion

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. U nás je prostředí opravdu příjemné, přesvědčte se o tom. Vyberte si z našeho kvalitního občerstvení, na co máte zrovna chuť. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Ubytujte se v našem kempu! Krásné ubytování v pokojích s přistýlkou vás jistě okouzlí. Ve volných chvílích jistě rádi uvítáte možnost využití baru. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Awa, s.r.o. - Penzion Frymburk

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Náš kemp nabízí příjemné ubytování v dosahu přírody. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Kubík - restaurant Pension Pod Lipou

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kvasnička - Penzion U Kaple

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Ubytování v příjemném prostředí pro celou rodinu. Využijte naší nabídky zahrnující rovněž výlety do okolí. Vyzkoušejte dovolenou v našem penzionu. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Bártlová - penzionu U Krumlova

Naše společnost nabízí ubytování. Součástí našeho ubytování jsou i tipy na výlety do okolí. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování v divadle

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Líva - Penzion Líva

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U Podkovy

Jsme firma, nabízející služby ubytování. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Rádi vám zajistíme kvalitní stravování formou polopenze. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Lesovna Žofín

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Kdykoli můžete využívat i náš kuchyňský kout. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Stříbrný vítr

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Rádi vás přivítáme také v našem baru. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Pokud se budete chtít ohřát, můžete využít náš krb. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku