Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavel Novák, ubytování

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dlazk penzion

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domus Český Krumlov, s.r.o. - Pension Sv. Hubertus

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PF Corp, s.r.o. - Restaurace a penzion Na cihelně

Využijte našeho příjemného ubytování. Pokoje s přistýlkou jsou výhodnou variantou vašeho ubytování. V rámci našich služeb můžete využít ubytování v kempu. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Eismannová - ubytování v soukromí

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Tovaryš

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Provozujeme také půjčovnu lodí. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ján Koršala - Penzion U čerta

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Hosté, kteří využijí naši lákavou nabídku na ubytování, mohou podnikat nejrůznější výlety do okolí. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. Naší prioritou je ochotný a vlídný personál. Náš penzion Vám je k dispozici. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Trpák - Penzion Přístav

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. V rámci našeho ubytování je též možnost využití přistýlky. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. U nás si můžete objednat i stravování. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Euro Invest CZ, s.r.o. - Penzion Rozárka

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OLIVER - penzion

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku