Nepřehlédněte

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ludvík Lindner - Penzion Kotva

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Atraktivní lokalita v blízkosti přírody je jedním z mnoha důvodů proč nás hosté navštěvují opakovaně. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Díky příjemnému prostředí a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rak

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Naši hosté mají běžně k dispozici i mikrovlnnou troubu. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici bazén. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Pešková - Penzion U Pešků

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Ranglová - Penzion Ula

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Nabízíme ubytovací služby s jejichž kvalitou i ochotou našeho personálu jsou naši hosté maximálně spokojeni. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout. U nás se můžete ubytovat v příjemném prostředí. Koupete-li se rádi ve vaně, u nás ji máte k dispozici. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

R-penzion

Ubytování u nás si prostě zamilujete. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renata Kuchtová - Penzion Borovka

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Zajišťujeme krásné wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Borovka

Využijte u nás služby na ubytování. Zajistěte si včas rezervaci ubytování v našem penzionu. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Štancl - Penzion Na Horské

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Kraus - Pension Kraus

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby v příjemném prostředí. Ochota pomoci Vám, je u nás na prvním místě. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Skvělé ubytování v nádherném prostředí – to je náš penzion.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magdalena Vobořilová - Ubytování u Lipna

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku