Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zdeněk Zlámal - Penzion U Zlámalů

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás překvapí krásná příroda. Výlety do okolí u nás nejsou problém. Neváhejte se ubytovat v našem útulném penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Anna

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivanka Kuchařová - Pension Vila laterna

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. V rámci našich ubytovacích služeb nechybí ani bar. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Pavel Zíka - Penzion Skála

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování v divadle

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Líva - Penzion Líva

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U Podkovy

Jsme firma, nabízející služby ubytování. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Rádi vám zajistíme kvalitní stravování formou polopenze. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Lesovna Žofín

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Kdykoli můžete využívat i náš kuchyňský kout. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Stříbrný vítr

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Rádi vás přivítáme také v našem baru. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Pokud se budete chtít ohřát, můžete využít náš krb. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Porodová - Pension Petra

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Provozujeme ubytovací služby, vstřícnost a ochota je u nás samozřejmostí. Velmi příjemné prostředí našich nabízených ubytovacích služeb. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny. Nabízíme ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku