Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Miroslava Janotová - Penzion Janotová

Naše firma se specializuje na ubytování. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Nabízíme také pobyty pro školy! Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pohoda

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Naše firma poskytuje možnost využití baru v rámci vašeho pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kadlec Martin - PENSION KADLEC

Využijte naší nabídky ubytování. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Zlámal - Penzion U Zlámalů

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás překvapí krásná příroda. Výlety do okolí u nás nejsou problém. Neváhejte se ubytovat v našem útulném penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Anna

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivanka Kuchařová - Pension Vila laterna

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. V rámci našich ubytovacích služeb nechybí ani bar. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Pavel Zíka - Penzion Skála

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování v divadle

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Líva - Penzion Líva

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U Podkovy

Jsme firma, nabízející služby ubytování. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Rádi vám zajistíme kvalitní stravování formou polopenze. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku