Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pension Galko

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. Milovníci přírody a koupání si jistě užijí skvělou dovolenou v našem kempu. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Karla

Zařídíme pro Vás ubytování. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Poskytujeme i možnost příjemných rodinných pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Cihelně

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Neváhejte se ubytovat v našem penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Schwarz

Rádi vás u nás ubytujeme. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Zejména v zimě oceníte náš praktický krb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Trojáková - Modrý Penzion

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Neváhejte se ubytovat v našem penzionu. Zákazníci se do našich apartmánů rádi vracejí. U nás je klimatizace samozřejmostí. Nabízíme pohodlné ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BARABA CZ, s.r.o. - Penzion Vltava

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Jsme specialisté na rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rudolf Glaser - Penzion Horizont

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Zprostředkujeme Vám ubytování v penzionu. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. U nás v baru si můžete dát výborné pití.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Kováčová, penzion

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a čistota. Zajistěte si včas rezervaci ubytování v našem penzionu. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gertruda Jakešová - pension

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Využijte naší nabídky zahrnující rovněž výlety do okolí. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Rádi ubytujeme také školní skupiny. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Makovcová - Penzion M

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Nabízíme ubytování v chalupách. U nás si užijete i pobyty pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku