Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Václav Hončík - Penzion Na Hamru

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Přinášíme Vám ubytovací služby v příjemném prostředí. Díky čistotě a kvalitě ubytování jsme získali mnoho spokojených zákazníků. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. Zaměřujeme se na ubytování v penzionech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gertruda Talířová - Penzion Gerta

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šejko, s.r.o.

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Běla Dvořáková - Penzion Běla

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Využijte výlety do okolí. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Grabcovi

Naše firma dává také možnost ubytování. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Rosa

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Zajistěte si ubytování i s možností přistýlky. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludvík Lindner - Penzion Kotva

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Atraktivní lokalita v blízkosti přírody je jedním z mnoha důvodů proč nás hosté navštěvují opakovaně. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Díky příjemnému prostředí a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rak

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Naši hosté mají běžně k dispozici i mikrovlnnou troubu. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici bazén. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Pešková - Penzion U Pešků

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Ranglová - Penzion Ula

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Nabízíme ubytovací služby s jejichž kvalitou i ochotou našeho personálu jsou naši hosté maximálně spokojeni. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout. U nás se můžete ubytovat v příjemném prostředí. Koupete-li se rádi ve vaně, u nás ji máte k dispozici. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku