Nepřehlédněte

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Karel Hrubeš - Pension Čížkovec

Nabízíme možnost ubytování. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Zveme vás i k pobytům pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doraf, spol. s r.o. - Penzion Bellavita

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. V naší nabídce najdete ubytovací služby s možností výletů do okolí. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Naše vkusně vybavené ubytovací zařízení se nachází v blízkosti přírody. Naše ubytovací zařízení je to pravé, pokud hledáte pochopení a ochotu. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Lubas - Apartmánový dům Obecná škola

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Ubytování v našich apartmánech si můžete objednat ještě dnes. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vesna - Chlumec, s.r.o. - Pension Vyšehrad

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Nabízíme ubytovací služby s jejichž kvalitou i ochotou našeho personálu jsou naši hosté maximálně spokojeni. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podnikat zajímavé výlety do okolí. Prohlédněte si naše krásné čisté ubytování. Rádi vás nalákáme na příjemné prostředí, na které velmi dbáme. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes. Hledáte-li pěkné ubytování za rozumnou cenu, ideální bude využít našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Štěpánová - Penzion Do Vrchu

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Specializujeme se na wellness pobyty. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Wizard´s club

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Pokoje s možností přistýlky vám kdykoliv na požádání připravíme. V našem baru budete jistě spokojeni. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Andruchovičová - Penzion Bílá růže

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Ochota je u nás vždy na prvním místě, abyste byli spokojení. Pro naše hosty jsme zajistili příjemné a čisté prostředí. Naše ubytování s blízkou přírodou tu je pro Vás. Nabízíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Užijte si dovolenou v našem příjemném prostředí. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Douchová, ubytování

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. Čistotu našeho ubytování pro Vás zajišťují spolehliví zaměstnanci. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Nešlehů

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Nabízíme vám levné ubytování. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Hniličková - Ubytování U Achilla

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku