Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Petra Borovková Dape Trading

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, má na čistotu nekompromisní požadavky. Nechte si od nás poradit kam v okolí vyrazit na výlet. Přinášíme Vám ubytovací služby v blízkosti přírody. Poskytneme vám ubytování ve velmi příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Baranová - Gafa Studio - Pension U Galerie

Ubytování u nás si prostě zamilujete. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Janouch - Restaurace - Pension Švamberský dům

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Annelie Lisičanová - Penzion Panorama

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Zprostředkujeme Vám ubytování v penzionu. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Nabízíme cenově dostupné ubytování. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Dobešová - Penzion Hubert

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Zabýváme se ubytováním v penzionech. V našem hotelu budete s ubytováním spokojeni. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Jakešová - Penzion JarJa

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Rádi ubytujeme školní skupiny. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Poskytujeme i možnost příjemných rodinných pobytů. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion - Kájovská hospoda

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. S wifi u nás můžete počítat. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Můžeme vám nabídnout náš salonek pro pořádání různých akcí. Nabízíme možnost pořádání jakýchkoliv oslav. V našem penzionu můžete strávit dovolenou nebo pobyt jiného typu v maximálním pohodlí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na samotě

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. U nás si vychutnáte také vynikající snídaně. V našem penzionu nabízíme kvalitní služby a ubytování za velmi příjemné ceny. Ubytování nabízíme v příjemně vybavených apartmánech. Wifi připojení je samozřejmostí. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Adler - pension

Nabízíme vám také levné ubytování. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Nabízíme ubytování s cenově výhodnou možností přistýlky. Na našem baru je vždy zábava. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Sladová, ubytování

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi. Čistotu našeho ubytování pro Vás zajišťují spolehliví zaměstnanci. Jsme ochotni vám vždy vyhovět. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku