Nepřehlédněte

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Hejrov

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Zajišťujeme také ubytování při sportovních soustředěních. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. Nabídka možnosti přistýlky je samozřejmostí. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Eder

S naším ubytováním budete spokojeni. U nás je možné uspořádat sportovní soustředění. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Staňte se také spokojenými zákazníky našeho baru. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jakub Ziegelbauer - Ubytování U Bílého psa

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. Dáváme si záležet na čistotě našeho ubytování. U nás máte možnost si udělat výlety do okolí. V blízkosti našeho ubytování je příroda. Naše společnost důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování všech našich zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Svět

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Obslužte se dle své chuti z vybaveného minibaru. Využít můžete také výhodného ubytování v pokojích s přistýlkou. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Terezie Peňáková - Ubytování Tereza

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Zuzana

Zaměřujeme se na ubytování. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Kdykoli si můžete přijít posedět k našemu krbu. Romantické večery můžete trávit u ohniště. Disponujeme wifi připojením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Tilia

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Proksch - Penzion Mexico

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Díky vysoce kvalitním ubytovacím službám a lokalitě blízko přírody si naše ubytovací zařízení hosté velmi oblíbili. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. Vyzkoušejte dovolenou v našem penzionu. Ochutnejte také speciality naší restaurace. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Candrová - Penzion a restaurace U Candrů

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Novák, ubytování

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku