Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Václav Líva - Penzion Líva

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U Podkovy

Jsme firma, nabízející služby ubytování. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Rádi vám zajistíme kvalitní stravování formou polopenze. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Lesovna Žofín

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Kdykoli můžete využívat i náš kuchyňský kout. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Stříbrný vítr

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Rádi vás přivítáme také v našem baru. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Pokud se budete chtít ohřát, můžete využít náš krb. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Černá, penzion

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Zařídíme Vám ubytování v příjemném prostředí. K dispozici Vám je společná kuchyň. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v penzionu. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Čečrlová - Penzion Hanka

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. V areálu je pro hosty připraveno ohniště. Neváhejte si od nás půjčit skvělý gril. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Náš penzion Vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Em & Ivo Penzion U medvídků

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Jägertal

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Nabízíme ubytování s cenově výhodnou možností přistýlky. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Nabízíme chalupy k ubytování. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Štifterová - kadeřnictví a ubytování - Penzion Jana

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Máme širokou nabídku wellness pobytů. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Vachta - Vako - Penzion Amadeus

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku