Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Bašta

Zabýváme se různými typy ubytování. Garantujeme vám stylové, čisté a příjemné prostředí. V rámci našeho ubytování Vám poskytneme i tipy na výlety do okolí. Nabízíme pohodlné ubytování. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Marková - penzion Katka

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Poskytujeme čisté ubytovací služby. Kromě tipů na výlety do okolí Vám poskytneme i menší mapu. Naše ubytování s blízkou přírodou tu je pro Vás. Zabýváme se ubytováním v penzionech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Badyho

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Po domluvě u nás můžete navštěvovat i krytý bazén. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. K vybavení našich koupelen patří vana. Jestliže se ubytujete v našem zařízení, můžete využívat i náš bazén. V okolí našeho ubytování máte skvělou příležitost k rybaření. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Rychlík - Penzion Vřesná

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Připravíme vám naši společenskou místnost pro jakoukoliv příležitost. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Přijeďte si odpočinout od všedních starostí do našeho kempu. V pokojích máme také možnost přistýlky. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Novák, ubytování

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Maria van Horik - Pension U Lišků

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Weber - Penzion Weber

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Kvalitní služby našeho kempu vám jistě přijdou vhod. Krásné ubytování v pokojích s přistýlkou vás jistě okouzlí. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Proto Siviglia - Penzion Garibaldi

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Když wellness pobyt, tak jedině od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alžběta Ilkóvá - Penzion Nina

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Nabízíme ideální ubytování nejenom pro rodiny s dětmi v blízkosti přírody. Poskytujeme ubytovací služby v maximální čistotě. Hosté našeho penzionu se k nám rádi vracejí. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Hošnová, ubytování

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. V blízkosti našeho ubytování je krásná příroda. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Příjemné prostředí čeká jen na vás. Pořádáme různé výlety do okolí. Zajišťujeme ubytování v různých penzionech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku