Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Baronův most

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. V areálu je pro hosty připraveno ohniště. K dispozici Vám je společná kuchyň. Můžete využít také ubytování v našich apartmánech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Slunečnice

Naše firma vám nabízí ubytování. Srdečně vás zveme do našeho krásného penzionu. Pro naše hosty je připraveno ohniště pro večerní posezení. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Nejedlý - Penzion Diana

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Možnost přistýlky je po dohodě samozřejmá. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAXA PROPERTIES, s.r.o.

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Nabízíme kvalitní a čisté ubytování, díky kterému se k nám zákazníci rádi vracejí. V blízkosti našeho ubytování je krásná příroda. Při poskytování ubytování jsme velice ochotní. Nabízíme komfortní ubytování v útulném penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Zlámal - Ubytování na Myslivně

Využijte ubytování za výhodné ceny. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Využijte našeho ubytování v blízkosti přírody. Poskytujeme velice čisté ubytování. Nabízíme příjemné a pohodlné ubytování v našem vkusně zařízeném penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Romana Vaclíková - Pension Regina

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě v příjemném a čistém prostředí. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Iva Reitingerová - Penzion Gardena

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Perfektní čistota našeho ubytování je pro nás samozřejmostí. Naše firma Vám ochotně poradí s výběrem vhodného ubytování. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veronika Březinová - Apartmá Horní 147

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Nabízíme kvalitní a čisté ubytování, díky kterému se k nám zákazníci rádi vracejí. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Monika Pártlová - Pension Nika

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme možnost grilování. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzionek Olšakovský

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku