Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Richard Rienessl - Pension Ricci

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Hostům nabízíme ubytování v našem penzionu. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Daniela

Nabízíme možnost ubytování. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ilona Rajská - ubytování - Penzion Rajský

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Můžete také využít kempové ubytování. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Kraus - Pension Kraus

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby v příjemném prostředí. Ochota pomoci Vám, je u nás na prvním místě. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Skvělé ubytování v nádherném prostředí – to je náš penzion.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magdalena Vobořilová - Ubytování u Lipna

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Platero, a.s. - Penzion Hecht

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Máme širokou nabídku wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Šandera - Steffani

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. Oddávejte se romantice při posezení u krbu. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eliška Roubínová - Penzion Anna

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Oddávejte se romantice při posezení u krbu. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Váš pobyt nebude kompletní nevyzkoušíte-li náš bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Šerhantová - Penzion Šerhant

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Plavání v našem bazénu si opravdu užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Martin Lobík - Pension Lobo

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Naše firma nabízí také možnost využití baru. Nechte se hýčkat při dovolené a využijte služeb naší prádelny. Pro širokou veřejnost nabízíme levné ubytování. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku