Nepřehlédněte

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PF Corp, s.r.o. - Restaurace a penzion Na cihelně

Využijte našeho příjemného ubytování. Pokoje s přistýlkou jsou výhodnou variantou vašeho ubytování. V rámci našich služeb můžete využít ubytování v kempu. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Eismannová - ubytování v soukromí

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Tovaryš

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Provozujeme také půjčovnu lodí. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ján Koršala - Penzion U čerta

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Hosté, kteří využijí naši lákavou nabídku na ubytování, mohou podnikat nejrůznější výlety do okolí. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. Naší prioritou je ochotný a vlídný personál. Náš penzion Vám je k dispozici. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Trpák - Penzion Přístav

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. V rámci našeho ubytování je též možnost využití přistýlky. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. U nás si můžete objednat i stravování. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Euro Invest CZ, s.r.o. - Penzion Rozárka

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OLIVER - penzion

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iveta Gallistlová - Pension Walter

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Sebastian

Zařídíme pro Vás ubytování. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TMIS, s.r.o. - Pension Cortez

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Zajišťujeme wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku