Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Stanislava Šerhantová - Penzion Šerhant

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Plavání v našem bazénu si opravdu užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Martin Lobík - Pension Lobo

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Naše firma nabízí také možnost využití baru. Nechte se hýčkat při dovolené a využijte služeb naší prádelny. Pro širokou veřejnost nabízíme levné ubytování. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Kolářová - Penzion Ma a Re

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Rádi pro vás připravíme vámi vybrané jídlo na grilu. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Využijte také krásného počasí k posezení pod venkovní pergolou. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Vodotrysk

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Budete-li chtít, využijte také možnost přistýlky. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Specializujeme se na wellness pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Fišer - Penzion Vierkanthof

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Ochota je u nás vždy na prvním místě, abyste byli spokojení. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Na čistotu si u nás potrpíme. Naše ubytování se vyznačuje příjemným prostředím. Zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Chlumec

S ubytováním v našich službách neváhejte. Pomůžeme vám také s organizací firemních akcí. Naši hosté u nás rádi pořádají své firemní akce. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. V každém pokoji je k dispozici lednice. V naší nabídce naleznete pořádání oslav. K dispozici Vám je společná kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daniela Šípová - Penzion Daniela

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Sjednejte si ubytování při vašem sportovním soustředění. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Vorlová, ubytování

Naše společnost nabízí ubytování. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension na Kovárně

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Richard Rienessl - Pension Ricci

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Hostům nabízíme ubytování v našem penzionu. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku