Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Václav Líva - Penzion Líva

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U Podkovy

Jsme firma, nabízející služby ubytování. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Rádi vám zajistíme kvalitní stravování formou polopenze. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Lesovna Žofín

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Kdykoli můžete využívat i náš kuchyňský kout. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Stříbrný vítr

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Rádi vás přivítáme také v našem baru. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Pokud se budete chtít ohřát, můžete využít náš krb. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Porodová - Pension Petra

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Provozujeme ubytovací služby, vstřícnost a ochota je u nás samozřejmostí. Velmi příjemné prostředí našich nabízených ubytovacích služeb. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny. Nabízíme ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Maurer - Penzion Na farmě

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Rádi ubytujeme školní skupiny. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kohoutová - Penzion Milná

S naším ubytováním budete spokojeni. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní vlastností. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v penzionu. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Hůrka

Objednejte si u nás ubytování včas! V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. V nabídce máme rodinné pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Štifterová - kadeřnictví a ubytování - Penzion Jana

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Máme širokou nabídku wellness pobytů. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Vachta - Vako - Penzion Amadeus

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku