Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zdeněk Zlámal - Ubytování na Myslivně

Využijte ubytování za výhodné ceny. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Využijte našeho ubytování v blízkosti přírody. Poskytujeme velice čisté ubytování. Nabízíme příjemné a pohodlné ubytování v našem vkusně zařízeném penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Romana Vaclíková - Pension Regina

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě v příjemném a čistém prostředí. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Iva Reitingerová - Penzion Gardena

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Perfektní čistota našeho ubytování je pro nás samozřejmostí. Naše firma Vám ochotně poradí s výběrem vhodného ubytování. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veronika Březinová - Apartmá Horní 147

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Nabízíme kvalitní a čisté ubytování, díky kterému se k nám zákazníci rádi vracejí. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Monika Pártlová - Pension Nika

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme možnost grilování. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzionek Olšakovský

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U Hamru

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Pro nenáročné milovníky přírody nabízíme ubytování v našem kempu. Pokoje s možností přistýlky jsou vám také k dispozici. Sjednejte si u nás pěkné a levné ubytování. Když na chalupu, tak jedině k nám. Zajišťujeme různé wellness pobyty. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Boháčová - Penzion Florian

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Přijďte si vybrat z nabídky našich apartmánů. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Při ubytování u nás můžete využít i možnosti stravování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Adlerová - Penzion a restaurace Adler

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Naše společnost důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování všech našich zaměstnanců. Naše ubytování se vyznačuje velkou čistotou. Náš penzion vám nabídne ubytování na vynikající úrovni. Připravíme vám také krásnou oslavu dle vašich požadavků. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Pečenková - Restaurant Penzion Inka

Jsme firma, nabízející služby ubytování. K dispozici je vám i náš oblíbený bar. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku