Nepřehlédněte

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Platero, a.s. - Penzion Hecht

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Máme širokou nabídku wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Šandera - Steffani

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. Oddávejte se romantice při posezení u krbu. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eliška Roubínová - Penzion Anna

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Oddávejte se romantice při posezení u krbu. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Váš pobyt nebude kompletní nevyzkoušíte-li náš bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Šerhantová - Penzion Šerhant

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Plavání v našem bazénu si opravdu užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Martin Lobík - Pension Lobo

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Naše firma nabízí také možnost využití baru. Nechte se hýčkat při dovolené a využijte služeb naší prádelny. Pro širokou veřejnost nabízíme levné ubytování. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Kolářová - Penzion Ma a Re

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Rádi pro vás připravíme vámi vybrané jídlo na grilu. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Využijte také krásného počasí k posezení pod venkovní pergolou. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Vodotrysk

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Budete-li chtít, využijte také možnost přistýlky. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Specializujeme se na wellness pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Fišer - Penzion Vierkanthof

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Ochota je u nás vždy na prvním místě, abyste byli spokojení. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Na čistotu si u nás potrpíme. Naše ubytování se vyznačuje příjemným prostředím. Zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Chlumec

S ubytováním v našich službách neváhejte. Pomůžeme vám také s organizací firemních akcí. Naši hosté u nás rádi pořádají své firemní akce. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. V každém pokoji je k dispozici lednice. V naší nabídce naleznete pořádání oslav. K dispozici Vám je společná kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daniela Šípová - Penzion Daniela

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Sjednejte si ubytování při vašem sportovním soustředění. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku