Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hana Dubská - Pension Jestřábí

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. S naším grilem budete spokojeni. Využijte i prostory společné kuchyně. V našem penzionu nabízíme ubytování v cenově dostupných relacích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Adamar, s.r.o. - Pension Adam

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. K našim službám patří nabídka levného ubytování. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Nabízíme kvalitní kempování. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iveta Žižková, penzion

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí za velmi výhodné ceny. Díky naší preciznosti, kvalitě ubytovacích služeb a ochotě personálu jsme získali mnoho spokojených hostů. Pro naše hosty zajistíme příjemné ubytování a poradíme jim s výběrem výletů do okolí podle jejich představ i fyzických možností. Nabízíme čisté ubytování. Zajistíme Vám ubytování v penzionech. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vojtěch Kovač - Penzion Ve Dvorku

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Ubytujte se u nás, v naprosté čistotě. Zabýváme se ubytováním v penzionech. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NA - VE, s.r.o. - Penzion Pod Radnicí

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Pro běžné vaření máte u nás k dispozici kuchyňský kout. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Nabízíme ubytování v pokojích s koupelnou a vanou. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension NOSTALGIE

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V naší nabídce najdete ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše ubytovací zařízení se nachází v atraktivní lokalitě, která nabízí řadu zajímavých výletů do okolí. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. Nabízíme ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Judita Slepánková - Penzion U Dobráka

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Nabízíme oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Krolová

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. U nás jsou vám elektrické přípojky k dispozici. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lesní pension Kobylnice

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. Bezpečné lodě z půjčovny potěší všechny milovníky vody. Ubytujte se v našem kempu! V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Jednou z výhod našeho ubytování je jeho nízká cena. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Měšťanová - Penzion Bašta

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Dokážeme vám připravit velmi chutná jídla. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. Rádi vás také zveme na naši letní zahrádku. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Zajistíme Vám ubytování v penzionech. Nabízíme kvalitní ubytování v pěkném hotelu. Naše kuchyň je plně vybavena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku