Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hana Čečrlová - Penzion Hanka

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. V areálu je pro hosty připraveno ohniště. Neváhejte si od nás půjčit skvělý gril. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Náš penzion Vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Em & Ivo Penzion U medvídků

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Jägertal

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Nabízíme ubytování s cenově výhodnou možností přistýlky. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Nabízíme chalupy k ubytování. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Janeček - Restaurant penzion Adalbert

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Kotlárová - RAMOS - Penzion Věra

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Využijte našich tipů na výlety do okolí. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Naše ubytování v příjemném prostředí Vám je k dispozici. V našem penzionu můžete strávit dovolenou nebo pobyt jiného typu v maximálním pohodlí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslava Janotová - Penzion Janotová

Naše firma se specializuje na ubytování. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Nabízíme také pobyty pro školy! Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pohoda

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Naše firma poskytuje možnost využití baru v rámci vašeho pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kadlec Martin - PENSION KADLEC

Využijte naší nabídky ubytování. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Zlámal - Penzion U Zlámalů

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás překvapí krásná příroda. Výlety do okolí u nás nejsou problém. Neváhejte se ubytovat v našem útulném penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Anna

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku