Nepřehlédněte

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

NA - VE, s.r.o. - Pension Thállerův Dům

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. V rámci našich ubytovacích služeb je vám k dispozici bar. Někteří z vás jistě rádi využijí možnost přistýlky. Můžete také využít kempové ubytování. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Když na chalupu, tak jedině k nám. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Závodský

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Kolmanová - Penzion Falko

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gasthuis Kaliště, s.r.o. - Penzion Kaliště

Naše firma se specializuje na ubytování. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soňa Vařilová - Penzion U Sojků

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Petrásková - Mlýn U Dubu

S naším ubytováním budete spokojeni. Náš personál vám dokáže ochotou a vstřícností vytvořit příjemné prostředí. Naše ubytování se vyznačuje velkou čistotou. U nás máte možnost různých výletů do okolí. Neváhejte se ubytovat v našem útulném penzionu. Rádi vám připravíme chutnou snídani..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jelena Jilková - Ubytování U Jilků

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Nabízíme také pobyty pro školy! Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Salonová, ubytování

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá. U nás budete ubytovaní v blízkosti přírody. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. Nabízíme cenově přijatelné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rožmberk Royale

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Nabízíme také pobyty pro školy! Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Zuzana

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. K ubytování můžete využít i naše apartmány. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Máme u nás k dispozici také krb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku