Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Český Krumlov

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jana Štifterová - kadeřnictví a ubytování - Penzion Jana

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Máme širokou nabídku wellness pobytů. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Vachta - Vako - Penzion Amadeus

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OCCB, a.s.

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní. Výlety do okolí vám umožní navštívit místní kulturní památky a místa, kde prošla historie. Využijte našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. U nás najdete jedině příjemné prostředí. Náš penzion vám nabídne ubytování na vynikající úrovni. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Villa Jana

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu. Vybereme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. Objednejte si naše vyhlášené snídaně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Svatý duch

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vilém Bárta - Penzion U Candáta

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. U nás máme velký výběr wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MK Žofín, s.r.o. - Penzion Lesovna Žofín

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Nabízíme ubytování s cenově výhodnou možností přistýlky. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. Nabízíme vám také možnost stravování v našem objektu. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Šlejmarová, ubytování

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. Naše chalupy si jistě zamilujete. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marta Kolářová - Penzion Ve Věži

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné prostředí a vkusně zařízené pokoje. Ochotu našeho personálu Vám rádi zaručujeme. Hosté, kteří využijí naši nabídku ubytování, mají velkou možnost výběru z řady zajímavých výletů do okolí. Nabízíme kvalitní čisté ubytování dostupné pro každého. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Betty

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Zabýváme se provozem kempu. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku