Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Břeclav

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Boleslav Komárek - Pension Falkom

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miluška Mikulincová ,Penzion U Mikulinců

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Náš kemp nabízí příjemné ubytování v dosahu přírody. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Ubytovaní mohou kdykoli využít služeb našeho baru. Zaměřujeme se na nabídku kvalitních jídel. V našem ubytovacím zařízení je vám k dispozici drobné občerstvení. Pro hosty je připravena i společenská místnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Divoký ,Penzion u Divokých

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion a restaurace Hájovna

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Ve svých volných chvílích neváhejte využít náš bar. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeňka Hřebačková ,Penzion Selský dvůr

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinný sklep U Kosíků

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme rozsáhlý výběr chutných jídel. Součástí ubytování je možnost navštívit bar. Využijte naší nabídky levné přistýlky. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdenka Zemánková, penzion.

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fontána Mikulov, s.r.o.

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Nabízíme také pobyty pro školy! Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Sport

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Využít můžete také výhodného ubytování v pokojích s přistýlkou. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Nabízíme ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Pavelka - Penzion Tři Grácie Valtice

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i bazén. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Zaměřujeme se na ubytování v apartmánech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku