Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Břeclav

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Alžběta Dusíková - Bezbariérový penzion Grenz

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. U nás máte možnost výletů do okolí. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Poskytujeme k využití také lednici. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Francová , Penzion Arkáda

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Kvalitní služby našeho kempu vám jistě přijdou vhod. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Macoun ,Ubytování U Parku

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jan Kobliha - Penzion U Koblížka

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Doležal ,Penzion u Karla

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kadaňková - Vinárna Penzion Rendezvous

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Naše ubytování je blízko přírody. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Díky naší preciznosti, čistotě a kvalitě ubytovacích služeb jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Ubytování v našem penzionu je mezi zákazníky velmi oblíbené. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Horčičková ,Penzion Hortenzie

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Naši zákazníci oceňují zejména čistotu ubytovacích prostor. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči našim hostům. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Výlety do okolí, které máte možnost si udělat, si užijete. Zajišťujeme ubytování v různých penzionech. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anežka Pončíková ,Ubytování na sklípku.

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. A kdybyste se u nás nudili, můžete si udělat nezapomenutelné výlety do okolí. Využijte našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Blízkost k přírodě je jednou z předností našeho ubytování. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. Nabízíme ubytování v našem penzionu. Nabízíme dostupné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Špíšková ,Pension Irena

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radomír Kazík - Ubytování u Kazíků

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku