Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pečovatelské služby

Společně s našimi zaměstnanci jsme pro vás sestavili jedinečnou databázi firem a institucí, které spolehlivě působí v oblasti Pečovatelské služby. Nyní je vám tato databáze k dispozici. Přejeme příjemný výběr.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zdeňka Cencková, překladatelské služby

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Náš individuální přístup jistě oceníte. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Top Medical, v.o.s.

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Praha 6

Nabízíme odborné zdravotní služby. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. U nás klademe důraz na individuální přístup. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Říčany

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Praha - Jižní Město

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

C.B.C. - Czech Build Company, a.s.

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Sádlíková - Pečovatelské služby

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Můžete si u nás vybrat z několika oblastí odborné péče. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Blažková

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Barwiolková

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavla Šimečková - Pečovatelské služby

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. V rámci poskytování ošetřovatelské péče se v našem zařízení snažíme přistupovat ke každému klientovi vždy individuálně. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku