Nepřehlédněte

Orel

Sháníte odborníky na oblast Orel? V našem speciálním přehledu kontaktů doporučujeme ty nejlepší, kteří se danou problematikou zabývají a pomohou uspokojit vaše přání a požadavky.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Ostrava-Poruba

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zajišťujeme i tábory. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Pokud milujete florbal, jste u nás vítáni. Přijďte k nám na kuželky. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Praha 6

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme i tábory. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku. Pro všechny milovníky florbalu funguje náš spolek. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme. Jsme zaběhnutý hokejový svaz s mnohaletou tradicí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel - jednota Hodslavice

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Na našich táborech je vždy připraven pestrý program. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Vizovice

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijeďte se podívat i na náš tábor. Organizujeme sportovní činnost. Florbal je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku. Přijďte si k nám zahrát kuželky. Sdružujeme všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Měřín

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Na našich táborech jsou děti pod dozorem zkušeného personálu. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel - jednota Rašovice

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Zveme Vás ke společným setkáním. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Připravujeme i letní tábory. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Pozořice

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Součástí pobytu na našem táboře je pestrý program plný zajímavých činností a aktivit. Florbal je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku. Vedeme oddíl kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Žatčany

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zaručíme Vám, že Vaši děti si tábor opravdu užijí. Jsme zde pro všechny milovníky florbalu. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Oldřiš

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pořádáme tábory pro lidi stejných zájmů. Sdružujeme všechny, kteří milují florbal. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Chribská

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pro lidi stejných zájmů připravujeme různé tábory. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují florbal. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku