Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Orel

Sháníte odborníky na oblast Orel? V našem speciálním přehledu kontaktů doporučujeme ty nejlepší, kteří se danou problematikou zabývají a pomohou uspokojit vaše přání a požadavky.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Ostrava-Třebovice

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Navštivte naše zájmové tábory. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Zahrajete si u nás kuželky. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Bořitov-Orel

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. S námi získáte i možnost poradenství. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Starý Jičín-Vlčnov

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. Součástí pobytu na našem táboře jsou i časté výlety do okolí. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Valašské Klobouky

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Zúčastněte se společných setkání. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zabavíme Vaše děti i na letním táboře. Každý, kdo miluje florbal, si oblíbí činnost našeho spolku. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Nové Město na Moravě

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Máme seriozní přístup. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Hronov - Zbečník

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Skvělé tábory jsou připraveny speciálně pro vás. Florbal je ve středu zájmu našeho spolku. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Těšany

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Pokud jste vášnivý skaut, přidejte se k nám. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Brno-Líšeň

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Naše tábory si zamilujete. Náš spolek se zabývá především florbalem. Naším koníčkem jsou kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Letohrad

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zabýváme se organizací táborů. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky florbalu. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel župa Svatováclavská

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku