Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Orel

Sháníte odborníky na oblast Orel? V našem speciálním přehledu kontaktů doporučujeme ty nejlepší, kteří se danou problematikou zabývají a pomohou uspokojit vaše přání a požadavky.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Staré Město u Frýdku

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Součástí naší nabídky je i organizace táborů. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku. Florbal je hlavním bodem našeho spolku. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky. Pokud jste vášnivým hráčem hokeje, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Olešnice- Orel

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Navštivte naše zájmové tábory. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Štramberk

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Na našich táborech jsou děti pod dozorem zkušeného personálu. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Jsme zde pro všechny milovníky florbalu. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek. Užijte si hokej s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota České Budějovice

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Náš spolek je velice seriózní. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel - župa Brynychova

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Pravidelně se společně setkáváme. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Červený Kostelec

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Snažíme se o aktivní program na našich táborech. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Moutnice

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Zavítejte na náš tábor. Sdružujeme všechny, kteří milují florbal. Nechte se s námi pohltit kuželkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Brno - Královo Pole

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Organizujeme společná setkávání. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Na našich táborech zabavíme i Vaše děti. Sdružujeme všechny, kteří milují florbal. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Česká Třebová

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Záležitosti řešíme ochotně. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Připravujeme také tábory. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Kladno

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Na naší serióznosti si zakládáme. V našem spolku si zakládáme na ochotě. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naše sdružení pořádá i dětské tábory. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku