Nepřehlédněte

Plzeň-jih

 

Centrum sociálních služeb Stod

U naší charitativní organizace naleznete sociální pomoc. Poskytujeme solidní pomoc v nouzi. S naší činností se můžete pravidelně setkávat na našich webových stránkách. Můžete se spolehnout, že jsme opravdu seriózní. Oslovte nás také ohledně zajištění rehabilitace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü

V naší církevní instituci mají lidé možnost setkat se s duchovním životem. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu. Využijte možnosti navštívit naše pěkné výstavy. Vedeme přednášky s duchovní tematikou. Získejte u nás vyrovnanost díky společné meditaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Blovice - Odbor sociálních věcí a zdravotnictví

Veřejnou správu vykonáváme formou samosprávy. Běžně je u nás otevřeno během úředních hodin. Svým klientům poskytujeme služby poradenství. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našemu klientovi a jeho požadavkům. Jako samospráva zaštiťujeme také oblast sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Žinkovy - úřad městyse

Náš samosprávní úřad je vám k dispozici. Náš úřad přijímá vaše žádosti během úředních hodin. Náš úřad nabízí poradenskou službu. Vaše žádosti vyřídíme vždy ochotně. Neváhejte se na nás obrátit kvůli vyřizování žádostí. Jsme kontaktním místem Czechpointu. Nabízíme vám vyřízení přidělení sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Českého svazu ochránců přírody- Ochrana zvířat a ekologické

Nabízíme humanitární pomoc. Díky příspěvkům a ochotě našich pracovníků jsme mohli pomoci v mnoha oblastech. Serióznost je u naší instituce na prvním místě. Naše nezisková organizace nabízí pomoc v nouzi. Najdete u nás pestrou paletu kroužků. K naplnění volného času nabízíme celou řadu volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Blovice

Vykonáváme samosprávu. Během úředních hodin nás můžete navštívit. Jsme připraveni poskytovat vám rady kdykoliv budete potřebovat. Neztrácejte čas a využijte nabídku naší pomoci při vyřizování žádostí. V našem oddělení řešíme veškeré situace týkající se živnosti. Začněte podnikání s koncesí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církevní střední odborná škola Spálené Poříčí - Internát

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na znalosti a odbornost týmu zaměstnanců. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. U nás se setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Studentům naší střední školy poskytujeme kvalitní vzdělání. Nabízíme kvalitní služby gymnázia. Naše instituce nabízí vzdělání v oblasti ubytovacích služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Družstvo záchranné kynologie SDH Zbůch

Rádi vám poskytneme kvalitní služby záchranné instituce. Policie České republiky se zasadí o úspěšné vyřešení Vaší situace. Náš úřad nabízí svým občanům vynikající úroveň komunikace. Naší specializací je zajištění pomoci při mimořádných událostech. Naší hlavní pracovní náplní je zajišťování pomoci občanům. Odborný výcvik je u našich zaměstnanců samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farma Moulisových

Naše cestovní kancelář, která nabízí kompletní služby v oblasti cestovního ruchu, je pojištěna dle zákona. Zaručujeme vám ochotu a obětavost při zajišťování vaší dovolené. Naše kvalitní služby v oblasti cestování jsou tu pro Vás. V nabídce jsou jednodenní i vícedenní zájezdy a výlety. V naší nabídce jsou výlety pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charitní pečovatelská služba Švihovsko

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku