Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Opava

 

Věznice Opava

Poskytneme vám zajištění kvalitních služeb naší záchranné instituce. Policie České republiky je poskytovatelem služeb veřejnosti. Zabezpečíme Vám kdykoli účinnou ochranu. Naši zaměstnanci důsledně dbají na ochranu veřejného pořádku. U nás si zakládáme na spolehlivosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Hlučín

Využijte služby našeho úřadu. Náš úřad nabízí odborné poradenství v různých oblastech státní správy. Můžete se na nás obrátit s vyřízením žádostí. Při vyřizování stížností dodržujeme platné směrnice. U našeho státního úřadu můžete počítat s ochotou. Máme otevřeno během úředních hodin, při kterých vám budeme věnovat svůj čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Vítkov

Náš úřad poskytuje širokou nabídku služeb. Představitelé naší státní organizace jsou při jednání velice ochotní. Náš státní úřad má otevřeno během úředních hodin. Všem zákazníkům poskytujeme kvalitní poradenství. Vyřizujeme žádosti a požadavky klientů každý den. Jsme připraveni vyřídit jakoukoli stížnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Kravaře

Náš státní úřad podporuje vzdělání a zvyšování kvalifikace zaměstnanců, neboť pouze zaměstnanci s dostatkem znalostí a vzdělání mohou kvalitně obsloužit klienty a vyřídit jejich podání a žádosti. Poskytneme vám pomoc s vyřízením žádostí. Využijte ochoty pracovníků našeho úřadu. Během úředních hodin jsme vám vždy k dispozici. Můžete u nás nahlásit jakékoli stížnosti, rádi je pro vás vyřídíme. Záleží nám na vaší spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti státní správy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Opava

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše náležitosti. Pomůžeme vám s vyřízením stížností. Ochotně se zaměřuje na řešení žádostí od občanů. Náš úřad Vám přináší také možnost poradenství. Jsme vám denně k dispozici pro vyřizování vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

autodoprava Lumír Stříbný

Využijte naši autodopravu s co nejnižšími náklady. Naší dopravní společnosti můžete z hlediska serioznosti opravdu věřit. Zaměřili jsme se na vysoce kvalitní silniční dopravu a přepravu v cenově příjemných relacích. Naše znalost odvětví je výborná. Naše společnost dosáhla výborných vztahů se zákazníky díky kvalitě odvedené práce a rychlosti dodání. Také vám můžeme zaručit opravdu kvalitní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SB LOGISTIK TRANSPORT s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, klade vysoké nároky na zaměstnance, zejména na jednotlivé řidiče. Myslíme na rychlost, ale také na bezpečnost. Seznamte se s našimi ochotnými přepravci. Vždy kvalitně vyřídíme vaše zakázky. Snadno Vám zajistíme i služby mezinárodní dopravy a přepravy. Naše firma se zaměřuje na oblast vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jurotrans, spol. s r.o.

Konečně spolehlivá autodoprava. Považujeme za důležité ochotně vyhovět potřebám našich zákazníků. V oblasti dopravy a přepravy se u nás setkáte s maximální znalostí oboru. Nabízíme silniční dopravu a přepravu za výhodné ceny. Naše cestovní služby jsou vždy seriozní. Dáváme si záležet na kvalitě námi poskytovaných dopravních služeb. Zajistíme Vám přepravu nadměrného nákladu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Herta Restaurant

Restaurace je nekuřácká, stylově zařízená, umístěná spolu s barem ve zvýšeném přízemí s kapacitou 50 míst, u baru pak dalších 18. Prostor restaurace je možno rozdělit na 2 samostatné místnosti pro cca 20 osob. Prostory jsou vhodné pro pořádání: svateb, promocí, školení, rodinných oslav a další.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kondor skupina Vesmír

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Skvělé tábory jsou připraveny speciálně pro vás. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku