Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Opava

 

Panství Morava, a.s.

Vynikáme v oblasti školních zájezdů a výletů. Naše firma vám s potěšením zorganizuje i víkendové pobyty. Nabízíme celou škálu oblíbených lyžařských zájezdů. Letní pobyt přizpůsobíme Vašim potřebám. Nabízíme nepřeberné množství tuzemských i zahraničních zimních zájezdů. Přinášíme Vám i výhodnou nabídku pro seniory. Víme jaká jsou přání a požadavky našich malých klientů, nabízíme atraktivní zájezdy a dovolené pro děti a jejich rodiče do nejrůznějších destinací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar U Petra

Jsme firma, která se specializuje na rychlé občerstvení. Naše pokrmy rychlého občerstvení jsou vždy z čerstvých surovin. Zákazníci u nás jistě ocení příjemné prostředí, které jim nabízíme. Přijďte vyzkoušet naše jídla. Poskytujeme prodej mnoha druhů občerstvení. Vychutnejte si skleničku u našeho baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion a restaurace "NA NÁMĚSTÍ"

Provozujeme jídelnu s bohatou nabídkou kvalitních pokrmů. V naší jídelně nabízíme chutné nápoje. Nabízíme Vám dobré jídlo dle Vašich představ. Naše jídelna připravuje pestrou a vyváženou stravu, která vám dodá energii na zbytek dne. Jsme ochotni vás nasytit chutnými pokrmy. Nabízíme také možnost rozvoru pokrmů. Naše jídelna poskytuje své služby i pro studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církevní MŠ Ludgeřovice

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Můžeme Vám slíbit ochotu vyjít Vám vstříc. U nás vám poskytneme poradenství na míru. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. Naši vyškolení zaměstnanci vám poskytnou kvalitní vzdělávání. Konečně mateřská škola, kam se děti budou těšit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťanská MŠ

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Můžete u nás získat skvělé znalosti. Z naší mateřské školy se vašim dětem nebude chtít domů. Jídlo z naší jídelny chutná skvěle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář FISCHER, a.s.

Na naši serióznost se denně spoléhá mnoho turistů. Nabízíme neodolatelné poznávací zájezdy. V nabídce naší cestovní kanceláře naleznete dobré ceny letenek. Náš personál vám poradí s výběrem vaší letní dovolené. Naše eurovíkendy plné zážitků a poznání si zákazníci velmi oblíbili. Naši spokojení klienti strávili pohodovou dovolenou u moře plnou odpočinku a relaxace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní soud v Opavě

Náš státní úřad důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování zaměstnanců. Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci s vyřizováním vašich žádostí. U našich zaměstnanců se setkáte s ochotou a vstřícností. Pro veřejnost je u nás otevřeno během úředních hodin. Nabízíme vám také kvalitní odborné poradenské služby. Spolehněte se na nás při vyřizování jakýchkoli stížností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Veronika Kubenková

Příjemné prostředí je naším krédem. Ochota je důležitá. Spolehněte se na kvalitní vyškolení našich zaměstnanců. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Eliška, Opava

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. Rozvíjíme základní znalosti dovednosti a postoje. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance. Naše mateřská škola všestranně rozvíjí vaše děti. Prostory naší jídelny jsou v souladu s platnými hygienickými předpisy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MORAVIA SPED, s.r.o.

Neváhejte se na nás obrátit v oblasti autodopravy. Pro naše klienty zajistíme služby silniční dopravy a přepravy za atraktivní ceny. Ochotně připravíme materiál dle vašich požadavků. Poskytujeme rychlou přepravu za výhodné ceny. Využijte našich kvalitních služeb v oblasti nákladní silniční dopravy. Na naší nákladní přepravu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku