Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Opava

 

Orel - jednota Markvartovice Křesťanská tělovýchovná organizace

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Zabýváme se organizací táborů. Snažíme se o provozování sportovní činnosti. Každý, kdo miluje florbal, si oblíbí činnost našeho spolku. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky. Jsme zavedený svaz hráčů hokeje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Stěbořice

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Vřesina

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na našich táborech učíme dětí samostatnosti. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku. Provozujeme spolek pro milovníky florbalu. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky. Pokud milujete hokej, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fontána

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. U naší organizace je ochota samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro tělesně postižené v Hrabyni

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sírius

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marianum

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Raška

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hvězdárna Dolní Benešov

Vědecká a výzkumná činnost je naším posláním. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav farmaceutické technologie a dokumentace, s.r.o.

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Jsme velice pečlivá vědecká a výzkumná instituce. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě. Jsme seriozní výzkumnou institucí. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku