Nepřehlédněte

Litoměřice

 

Náboženská obec Církve československé husitské v Litoměřicích

Církevní instituce se snaží obohatit duchovní život obyvatelstva. Rádi se s vámi setkáme. Pomůžeme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. Obraťte se na nás pro pomoc v nouzi. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě. Zaměřujeme se na duchovní setkání pro děti i dospělé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Bohušovicích nad Ohří

Poskytneme komplexní informace zabývající se duchovním životem. Přijďte kdykoli na setkání naší církve. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Pomůžeme vám s vaší duchovní vyrovnaností. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách. Máte možnost účastnit se společných duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Lovosicích

Poskytneme Vám bohatý duchovní život. Nalezněte svou cestu k bohu spolu s námi. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. Pomáháme lidem v nouzi. Budeme rádi, když nás navštívíte na naší bohoslužbě. Dovolte nám pozvat vás na naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Libochovicích

Nezanedbávejte svůj duchovní život. V případě potřeby Vám poskytneme pomoc v nouzi. U nás posílíte svou duchovní vyrovnanost. Jsme tím správným místem, pokud hledáte cestu k bohu. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Naplňte své životy a využijte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Litoměřice

Zajistíme Vám nabídku účasti na politickém životě naší strany. Naše politická strana je velice otevřená novým nápadům. Naše strana je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. Při čtení našeho programu objevíte jen srozumitelné cíle. Politika strany je založena na zkušenosti a znalosti starších členů a elánu mladých.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Hans Krása - Terezín

Naše organizace se zabývá humanitární pomocí. Zprostředkujeme Vám také poradenství v náročném životním období. Naše organizace vykazuje ochotu k transparentnosti hospodaření se svěřenými finančními prostředky. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. Zúčastněte se našich pravidelných setkávání. Služby naší instituce jsou vždy seriozní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roudnice nad Labem - městský úřad

Klíčovým úkolem naší samosprávy je kvalitní a spolehlivý výkon veřejné správy. Neváhejte nás navštívit, máme otevřeno během úředních hodin. Na naší radnici se konají i svatební obřady. Na našem odboru zpracováváme všechny informace ohledně živnosti. V rámci našich samosprávních orgánů najdete i stavební úřad. Neváhejte navštívit naši místní knihovnu. Úspěšné a spravedlivé vyplácení sociálních dávek místní samosprávou předpokládá znalost příslušných zákonů, předpisů a místních vyhlášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Litoměřice - městský úřad

Naše samospráva je vám k dispozici. S ochotou se budeme věnovat vašim požadavkům. Naší službou je také poradenství. Zabýváme se evidencí obyvatelstva. Máme oprávnění provádět i svatební obřady. U nás si můžete živnost založit, přerušit i ukončit. Naši klienti mohou využít služeb Czech POINT. Jako samospráva nemůžeme opomenout oblast sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohušovice nad Ohří - městský úřad

V naší samosprávě se staráme o veřejné zájmy. Náš samosprávní celek se vyznačuje velkou ochotou. Přijďte si vybrat typ svatebního obřadu anebo si vymyslete vlastní. Potřebujete-li výpis z nějakého rejstříku, navštivte naše kontaktní pracoviště Czech Point. Naše knihovna vám nabízí pouze kvalitní nabídku knih. Pomůžeme vám vybrat možnosti výhodných sociálních dávek pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úštěk - městský úřad

V případě potřeby můžete kontaktovat naši samosprávu. Jsme úřad, který si zakládá na ochotě k občanům. Obraťte se na nás, poskytujeme spolehlivé poradenství. Jsme tu pro vás otevřeni během úředních hodin. Náš úřad vám spolehlivě pomůže s vyřízením každé žádosti. Jako samospráva řešíme i sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku