Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Plzeň-sever

 

Český svaz ochránců přírody - ZO 26/02

Připravujeme humanitární pomoc. S každým problémem se můžete obrátit na naše pracovníky, rádi vám poradí. Na serioznost naší organizace se můžete spolehnout. Naším posláním je pomoc v nouzi. U nás se shledáte s ochotou a vstřícným přístupem. Naše nezisková organizace pořádá setkání na různá témata..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení občanů Exodus

Naší náplní je nabídka humanitární pomoci. Můžete se spolehnout, že jsme opravdu seriózní. S naší činností se můžete pravidelně setkávat na našich webových stránkách. Dobrovolníci naší organizace Vám jsou k dispozici a vždy Vám rádi poradí. Pořádali jsme akci, jejích výtěžek půjde na pomoc lidem v nouzi. Naši pracovníci se vám budou ochotně věnovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Kralovice - Odbor dopravy

Naše instituce zajišťuje pro občany precizní úkony v působnosti samosprávy. Zaručujeme se za ochotu zaměstnanců našeho úřadu. Věnujeme se důkladnému vyřizování žádostí. Přinášíme vám nabídku poradenství. Naši kancelář najdete otevřenu během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz ochránců přírody Manětínsko

Rychle a úspěšně reagujeme na krizové situace díky humanitární pomoci. Naše instituce je plná ochotných lidí. V naší instituci si zakládáme na serioznosti. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme. Jsme ochotni pomoci v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Kukeně - VOM, s.r.o.

Naši odborníci Vám zajistí služby v oblasti autodopravy. V oblasti dopravy a přepravy vám zaručujeme kvalitu. Zaměřili jsme se na provozování silniční dopravy a přepravy a zákazníkům nabízíme kvalitu za výhodné ceny. Kladné ohlasy našich zákazníků svědčí o rychlosti přepravy a kvalitních službách. Využijte znalosti našich zaměstnanců. Nabídneme vám serióznost i naprostou volnost ve výběru z našich služeb. Při stěhování Vám zprostředkujeme spolehlivou dopravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Hnát - Ekotrans

Využijte u nás služeb v oblasti autodopravy. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti osobní dopravy. Rádi Vám poskytneme i služby kamionové dopravy a přepravy. Spolehněte se na naši profesionální mezinárodní dopravu a přepravu. Našim klientům můžeme nabídnout služby v oblasti vnitrostátní dopravy. Zajistíme Vám přepravu nadměrného nákladu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČSAD autobusy Plzeň, a.s.

Naše firma poskytuje své služby v oblasti autodopravy. Na naši silniční dopravu a přepravu je spolehnutí. S naprosto seriózním jednáním u nás můžete vždy počítat. Zaměřujeme se na rychlost plnění všech zakázek. Jsme vyhledávanou dopravní společností díky našim znalostem a spolehlivosti. Naše autobusová doprava je nejlepší na trhu. Zařídíme Vám i dopravu na Vámi zvolený zájezd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální pracoviště Kralovice

Náš státní úřad je tu pro veřejnost. Naše státní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Jsme organizací, která zabezpečí vyřízení vašich žádostí. U nás je vždy otevřeno během úředních hodin. Všem občanům nabízíme možnost poradenství. Náš katastrální úřad vám vyřídí záležitosti ohledně pozemků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Nýřany

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. V naší mateřské škole na děti čeká příjemné prostředí plné barev, zábavy i vzdělávání. Pokrmy z naší jídelny jsou velice chutné. V naší družině si děti užijí zábavu s kamarády. Naše instituce nabízí jedinečnou možnost stát se profesionálním fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lovecký restaurant Rudolf II.

Provozujeme restauraci ve stylu loveckého zámečku se 45 místy a nekuřáckým salónkem. Pořádáme rauty a svatby. Podáváme speciality z drůbežího, vepřového, hovězího, pštrosího, rybího masa a zvěřiny upravené dle originálních středověkých receptů. K dispozici je letní terasa s kapacitou 60 míst.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku