Nepřehlédněte

Břeclav

 

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Břeclav

Našim straníkům nabízíme účast na politickém životě. Jsme strana s velkou ochotou poradit svým voličům. Jsme otevřeni novým politickým směrům. Naši členové mají znalosti v různých oblastech. Přečtěte si srozumitelné cíle naší strany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajský úřad Jihomoravského kraje - Odbor dopravy

Zajišťujeme výkon samosprávy. Zakládáme si na ochotě, se kterou jednáme se všemi klienty. Náš úřad je tu pro vyřízení vašich žádostí. Naši zaměstnanci vám ve všem rádi poradí. Rádi se s Vámi setkáme, máme otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Břeclavi

Jsme politická strana, která nabízí účast na politickém životě. Máme znalosti z fungování legislativy a politických procesů. Naše cíle jsou samozřejmě srozumitelné. Vedoucí pracovníci strany mají ochotu pokračovat i nadále v prosazování všech bodů našeho programu. Součástí programu naší strany je otevřenost ke všem lidem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Ledňáček

Rádi Vám zajistíme sociální pomoc. S naší činností se můžete pravidelně setkávat na našich webových stránkách. K projektům a programům, které realizujeme, přistupujeme s plnou vážností a seriózností. Zprostředkujeme Vám také poradenství v náročném životním období. Poskytujeme pomoc v nouzi všem potřebným. Naše nezisková organizace je velice ochotná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boleradice - úřad městyse

Nabízíme služby samosprávy. Neváhejte nás navštívit, máme otevřeno během úředních hodin. Služby poradenství jsou součástí naší nabídky. Potřebujete-li výpis z listin z rejstříků, navštivte naše kontaktní místo veřejné správy Czech Point. Navštivte také naši knihovnu. Pomůžeme vám vybrat možnosti výhodných sociálních dávek pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Drnholec - úřad městyse

V naší instituci nabízíme klientům kvalitní výkon úkonů samosprávy. Náš personál je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. V rámci oddělení evidence obyvatel vyřizujeme i osobní doklady. Pokud potřebujete stavět nebo upravit současnou stavbu, obraťte se pro povolení na stavební úřad. Naše knihovna je tu pro vás kdykoli si chcete přečíst knihu. Zajistíme ochranu všem dětem. Zabýváme se rozhodováním v oblasti sociálních dávěk a příspěvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Velké Němčice - úřad Městyse

Samosprávu uskutečňujeme pomocí vlastních orgánů. Naše dveře jsou Vám otevřeny během úředních hodin. Jako samospráva nabízíme maximální ochotu. Díky pomoci našeho úřadu zvládnete i vyřizování žádostí. Máme pro vás bohatou a zajímavou knihovnu. Pokud jste se nevlastní vinou dostali do obtížné životní situace, jsou tu pro vás naše sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diecézní charita Brno

V naší instituci se zaměřujeme na kvalitní humanitární pomoc. Naši pracovníci se vám budou ochotně věnovat. Naše pracovníci vám poskytnou cenné rady. Obraťte se na nás v nouzi, pomůžeme vám. Využijte naše služby na setkávání se. Všichni senioři jsou v naší organizaci vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Mikulově

Seznamte se u nás s atributy kvalitního duchovního života. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Rádi vás uvidíme při společném setkávání. Víme, jak najít cestu k bohu. Nabízíme pomoc v nouzi. Pořádáme pro vás pravidelné bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Mikulově - sbor Valtice

V naší církevní instituci obohatíte svůj duchovní život. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Ukážeme vám správnou cestu k bohu. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Přijďte na setkání naší církve. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku