Nepřehlédněte

Blansko

 

Náboženská obec Církve československé husitské v Blansku- Církev československá husitská

Nabízíme Vám bohatý duchovní život. Rádi Vás zveme ke společným setkáváním. Poskytujeme pomoc v nouzi. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách. Navštivte nějaké z našich duchovních setkání. Naše farnost je vám k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Blansko - Odbor vnitřních věcí

Naše samospráva poskytuje různé služby svým občanům. Neváhejte využít i možnosti poradenství. Ochota vyjít vstříc klientům je pro nás důležitá. Zjistíme Vám, kdy mají jednotlivé orgány otevřeno během úředních hodin. Zajišťujeme náležitosti k matriční agendě. U nás najdete všechny informace v rámci Czech Pointu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Boskovice - Odbor dopravy

Působíme jako samosprávní celek. Naší náplní je vyřizování Vašich žádostí. Přinášíme vám nabídku poradenství. K vyřízení vašich žádostí přistupujeme vždy ochotně. Zavítejte k nám, otevřeno máme během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diecézní charita Brno

Naše společnost se zaměřuje na poskytování humanitární pomoci každému, kdo ji potřebuje. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete pomoc v nouzi. Na nás se mohou obrátit i senioři. U nás pomůžeme i dětem. Vyberte si některý z našich mnoha kroužků. V nabídce našich služeb najdete různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Blansko - Linka důvěry Blansko

Zajišťujeme humanitární pomoc nemocným, bezprizorním a handicapovaným lidem. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na nás. Podílíme se na setkáváních postižených lidí se svými podporovateli. V naší instituci se setkáte vždy s ochotnými pracovníky. Můžete se spolehnout na maximální serióznost. Využijte také možnosti poradenství ve Vaší těžké situaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Blansku

Rádi Vám nabízíme účast na politickém životě. Jsme politická strana, která disponuje velkými znalostmi v legislativě. Představitelé naší strany jsou k Vám vždy otevření. Na ochotu členů naší politické strany se můžete spolehnout. Program naší politické strany se skládá jen ze srozumitelných cílů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond VITA HUMANA, nadační fond- Nadace pro podporu zdraví

Naše organizace poskytuje sociální pomoc. Využijte toho, že jsme maximálně seriózní instituce. Naše instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. Pokud chcete zažít zábavu, přihlaste se do nějakého našeho kroužku. Naše volnočasové aktivity vás zaručeně pobaví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Boskovicích - Českobratrská církev evangelická

Zajímáme se o duchovní život našich klientů. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Vaše duchovní vyrovnanost je pro nás velmi důležitá. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické - Českobratrská církev evangelická v Olešnici na Moravě

Zajistíme Vám bohatý duchovní život. Poradíme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanost. Poskytujeme bohoslužby pro širokou veřejnost. Rádi vás uvítáme na jednom z našich duchovních setkání. Přidejte se ke komunitě naší farnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické - Českobratrská církev evangelická ve Vanovicích

Zaměřujeme se na péči našich věřících v oblasti duchovního života. Bude nám ctí zprostředkovat Vám cestu k bohu. Díky naší instituci dojdete k duchovní vyzrálosti nutné k dosažení spokojeného života. V rámci našich setkávání posilujeme duchovní hodnoty a víru v boha. Pravidelně se u nás konají bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku