Nepřehlédněte

Kolín

 

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Kolín

Naše strana má pro vás nabídku na účast na politickém životě. Naši členové mají znalosti v různých oblastech. Zajistíme srozumitelnou formulaci našich cílů. Otevřenost je jednou z našich priorit. Při spolupráci s představiteli naší politické strany budete spokojeni s jejich ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Kolíně

Nabízíme Vám účast na politickém životě. Základem naší politiky je otevřenost, profesionalita, demokratičnost a akceschopnost. Na ochotu naší strany se můžete spolehnout. Zajistíme srozumitelnou formulaci našich cílů. Naše strana je velmi znalá v různých politických oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stipendijní nadační fond města Kolína, nadační fond

Naše instituce nabízí sociální pomoc. S naší činností se můžete pravidelně setkávat na našich webových stránkách. Každému našemu klientovi nabízíme 100% serioznost. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete pomoc v nouzi. Jsme připraveni vám poradit a pomoci. Můžete si u nás vybrat z pestré nabídky kroužků. Nabízíme celou řadu volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Probační a mediační služba

Nabídka účasti na politickém životě je u nás garantována. Jsme politická strana, která disponuje velkými znalostmi v legislativě. Jsme strana, jejíž členové jsou velice ochotní. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany. Naše politická strana je velice otevřená novým nápadům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Help In Danger - profesní sdružení záchranářů

Angažujeme se v oblasti sociální pomoci. Naší činností se řadíme mezi seriózní instituce pracující v oblasti humanitární pomoci. Pracovníci naší instituce s vámi budou jednat vždy s ochotou. Navštivte setkání naší organizace a my Vám pomůžeme. Naše instituce poskytne pomoc v nouzi. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti neziskových organizací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Budoucnost ŽSÚD

Naše instituce nabízí služby z oblasti humanitární pomoci. Našim klientům nabízíme vždy serioznost. Jsme humanitární organizace, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Pracovníci ochotni poradit jsou u nás vždy připraveni. Můžete využít naše pravidelná setkávání. Váš problém rychle a ochotně vyřešíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Podlipansko, o.p.s.

Angažujeme se v poskytování sociální pomoci. Dobrovolníci naší organizace Vám jsou k dispozici a vždy Vám rádi poradí. Zajišťujeme pomoc v nouzi. Rádi vás přivítáme na našich setkáváních. Poskytneme vám seriózně veškerou pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura pro zemědělství a venkov Kolín

Naším členům je k dispozici nabídka k účasti na politickém životě. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany. Otevřenost je jednou z našich priorit. Jsme politická strana zaměřená na ochotné jednání s voliči. Disponujeme znalostmi z politického života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká strana sociálně demokratická

Jsme politická strana, která nabízí účast na politickém životě. Součástí našeho programu jsou jen srozumitelné cíle. Naše strana si dává záležet na ochotném přístupu k voličům. Politika strany je založena na zkušenosti a znalosti starších členů a elánu mladých. Jednou z našich reprezentativních vlastností naší strany je otevřenost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Kolín

Dbáme na to, aby naše samospráva dobře fungovala. Zástupci našeho úřadu jsou velice ochotní. Naši úřednicí poskytují také služby poradenství. Zajišťujeme vyřizování žádostí podle vašich požadavků. Náš úřad má otevřeno pro občany během úředních hodin. Neváhejte se na nás obrátit, pokud máte nějaké dotazy ohledně živnosti. Náš úřad na základě žádostí vydává i koncese..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku