Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pardubice

 

Pavel Novotný

Mezi naše služby patří také zajištění autodopravy. Naše dopravní služby se vyznačují kvalitou. V rámci zkvalitnění služeb našim zákazníkům jsme se zaměřili na průběžné doplňování znalostí našich zaměstnanců. Veškeré silniční služby poskytuje naše firma. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem zákazníkům. Serióznost je u nás vždy dostupná. Taxi služby pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská veterinární správa pro Pardubický kraj

I vy můžete využít náš úřad. Při vyřizování stížnosti vycházíme z příslušné dokumentace. Poskytneme vám pomoc s vyřízením žádostí. Využijte otevřených dveří našeho státního úřadu během úředních hodin. Pracovníci veterinární správy jsou připraveni Vám pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společná laboratoř chemie pevných látek ÚMCH AV ČR a Univerzity Pardubice

Specializujeme se na kvalitní vědeckou a výzkumnou činnost. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Naše instituce poskytuje i poradenství. V oboru chemie jsme specializovanou institucí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GERLACH spol. s r.o.

Snadno pro Vás zajistíme i odborné celní služby. Jsme připraveni Vám poskytnout poradenství v oblasti celních služeb. Zákazníkům nabízíme vždy ty nejkvalitnější celní služby. Při poskytování našich služeb dbáme na serióznosti. Rychlost při zajišťování celních služeb. Vynikající znalosti našeho oboru nám umožňují vyjít vstříc každému klientovi. Naše společnost je zaměřená na poskytování intrastatu v celní oblasti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FREE ZONE Pardubice, a.s.

Neváhejte využít i našich celních služeb. U naší firmy se můžete spolehnout na rychlost při vyřizování služeb. Naše společnost je zaměřená na kvalitu u celních služeb. Zaměřujeme se na služby zajištění celní deklarace. K našim dalším činnostem patří skladování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Klas, s.r.o.

Naše vzdělávací instituce vám zaručí ničím nerušenou výuku v příjemném prostředí. Svěřte děti naší mateřské škole. V rámci naší základní školy vedeme děti ke vzájemné toleranci, důvěře a ohleduplnosti. Jídelna je k dispozici všem návštěvníkům instituce. Vaše děti si mohou po vyučování hrát v naší družině. Naučíme vás, jak být správným fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PARKING POINT, s.r.o.

V rámci cestovních služeb a pohostinství využijte naší autodopravy. Rychlost naší přepravy vás ohromí. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému vašemu požadavku. Naše ochota pomoci každému zákazníkovi je pro nás samozřejmá. Jsme firma, která si zakládá na silniční přepravě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Harmony Club, s.r.o.

Věnujeme se kvalitní autodopravě. Naše společnost garantuje včasnost a rychlost dodání. Pro naši společnost je serioznost samozřejmostí. S každým jednáme s maximální ochotou. Na naši osobní dopravu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zeměměřický a katastrální inspektorát v Pardubicích

Nabízíme služby státního úřadu. Ochotně vám pomůžeme s domáháním vašich práv. Přijďte k nám také využít služeb odborného poradenství. Vyřizujeme různé žádosti v oblasti státní organizace. Spolehněte se na nás při vyřizování jakýchkoli stížností. Naše odborníky můžete oslovit kdykoli během úředních hodin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Pardubice-Polabiny, Družstevní

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním. I vaše dítě si zamiluje přístup naší základní školy. Jídelna je k dispozici všem návštěvníkům instituce. Naši školní družinu si děti oblíbili..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku