Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pardubice

 

Úřad práce Pardubice - volná pracovní místa

Volná pracovní místa na úřadu práce v Pardubicích, seznam nabídek zaměstnání s možností výběru konkrétní pozice. Výběr nabídek zaměstnání z okresu Pardubice - práce v Holicích, Přelouči a dalších obcích, výběr práce v okolních okresech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Pardubicích

V naší církevní instituci naleznete útěchu v podobě bohatého duchovního života. Poskytujeme potřebnou pomoc pro všechny v nouzi. Nabízíme příležitost ke společnému setkávání. Je krásné být vyrovnán i po duchovní stránce. Přijďte k nám najít cestu k bohu. Na našich bohoslužbách je každý vítán..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věznice Pardubice

V případě potřeby se nerozpakujte oslovit naši bezpečnostní instituci. Policie České republiky se podílí na ochraně majetku občanů. Naši pracovníci jsou připraveni poskytnout Vám pomoc při mimořádných událostech. Garantujeme Vám zajištění rychlé pomoci. Pracovníci naší bezpečnostní instituce jsou spolehliví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Záchranná brigáda kynologů Pardubického kraje

Snadno pro vás zajistíme kvalitní služby záchranné instituce. Seznamte se s aktivitami Policie České republiky. Naše instituce nabízí pomoc. Správné informace hledejte u nás. Naše instituce funguje na bázi aktivní komunikace s občany. Garantujeme Vám naprostou spolehlivost námi poskytovaných služeb. Pracovníci naší instituce disponují odborným výcvikem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CESTOVNÍ KANCELÁŘ DATOUR

Přizpůsobíme naši nabídku i pobytům pro školy. Nabízíme velké množství zájezdů a dovolených pro rodiny s dětmi za výhodné ceny. Přicházíme také s výhodnou nabídkou pro seniory. Jsme společností s nejširším výběrem letní dovolené. Neváhejte využít výhodné nabídky last minute pobytů. Dokážeme pro Vás najít ten nejlepší lyžařský zájezd dle Vašich požadavků. Naši klienti si užili příjemnou dovolenou díky nákupu poznávacích zájezdů z nabídky naší pobočky. Naše firma vám s potěšením zorganizuje i víkendové pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prodej uhlí a autodoprava Zdeňka Kuličková Pardubice

Naše firma poskytuje levnou autodopravu. Kvalitu naši zákazníci oceňují. Považujeme za samozřejmé, že nabízené služby jsou kvalitní a přístup k vám je seriozní. Rychlost při poskytování našich služeb vás přesvědčí o tom, že jste na správném místě. Disponujeme dlouholetou znalostí. Zakládáme si na zkušeném týmu pracovníků s vynikajícími zkušenostmi v oboru silniční dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRANSSCHWER, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje spolehlivou, rychlou a bezpečnou autodopravu. Naší doménou je seriozní a rychlé jednání. Realizujeme služby související s rychlostí dopravy. Naše firma se zaměřuje na kvalitní přepravní služby. Naše společnost je ke svým zákazníkům vždy opravdu maximálně ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUCERO, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje bezpečnou autodopravu. Vyzkoušejte také naše služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. Nabízíme spolehlivost, rychlost a kvalitu prováděných přeprav. Naše firma klade důraz na rychlost a spolehlivost. Na naše znalosti je spolehnutí. Sjednejte si u nás také služby letecké dopravy a přepravy. Naše námořní doprava je tu pro Vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Špalda, s.r.o.

Provoz nekuřácké restaurace s kapacitou 38 míst. Nabídka specialit teplé a studené vegetariánské a makrobiotické kuchyně. Možnost pořádání besed. K dispozici je wifi připojení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Jezera

Nabídka teplých jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů. Poskytujeme možnost pořádání svateb, oslav či rautů. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu, zahrádka a dva salonky. Objekt je také vybaven dětských koutkem a závodním stolem na biliard. Zajišťujeme ochutnávku vín.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku