Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pardubice

 

Turistický spolek Pardubicka

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Nabízíme Vám i poradenství. Jsme seriozní organizací. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PST CLC, a.s.

Zajistíme Vám celní služby. Rádi Vám nabídneme poradenství v oblasti celních služeb. Dále vám zprostředkujeme i skladování zboží. Silniční doprava pro firmy v celé republice. Nabízíme také zajištění námořní přepravy. Letecká přeprava je také jednou z našich aktivit. Zajistíme pro Vás mezinárodní přepravu. Zajišťujeme logistiku a dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREDO, s.r.o.

Naše společnost se věnuje provozování autodopravy. S naší společností Vás přepravíme opravdu rychle. Jsme si vědomi toho, že ochota je důležitou součástí poskytovaných služeb. Nabízíme služby v oblasti spedice a nákladní silniční dopravy. Management naší společnosti klade vysoké požadavky nejen na vysokou kvalitu služeb, ale rovněž i na serioznost a příjemné vystupování našeho personálu. Kvalitní doprava a přeprava je našim hlavním cílem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální úřad pro Pardubický kraj - Katastrální pracoviště Pardubice

Náš státní úřad podporuje celou řadu aktivit a projektů v rámci své působnosti. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně státní správy. Svou stížnost můžete podat na příslušné oddělení, které je vyřizuje. Náš státní úřad má otevřeno během úředních hodin. Povinností našeho státního úřadu je vyřídit všechny žádosti občanů. Ochotně vykonáváme konzultační činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní škola a mateřská škola KLAS, s.r.o.

U nás je příjemné prostředí na vdělávání. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou. Nabízíme vzdělání s nabytím znalostí v různých odvětvích. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. Přípravu všech jídel v jídelně zajišťuje zkušený personál. V naší družině umožňujeme dětem zájmové vzdělání nabídkou smysluplných aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Na rovině

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Specializujeme se na odborné poradenství. U nás pracují jen vyškolení pracovníci. Na děti v družině dohlíží vyškolený personál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lidmila Bohovicová-cestovní kancelář

Ochotu nabídnout to nejlepší Vám můžeme zaručit. Z právního hlediska jsme pojištěni podle zákona. Naše cestovní agentura staví na znalostech našich pracovníků. Vždy myslíme na serioznost. Na kvalitu naší cestovní kanceláře se můžete spolehnout. Víkendové pobyty nabízí skvělý kompromis mezi kvalitou a cenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Pardubice

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Jednáme s každým serózně. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Také poskytujeme poradenství v oboru. Zabýváme se vzděláváním dětí. U nás se dočkáte i kvalitního vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Naše organizace je velice ochotná. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Máme znalosti v mnoha oborech. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Využijte naši spolehlivou základní školu. V jídelně naší vzdělávací instituce nabízíme pouze kvalitní pokrmy. Děti jsou v družině pod odborným dohledem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku