Nepřehlédněte
Katalog firem > Jihočeský kraj > České Budějovice

České Budějovice

 

Magistrát města České Budějovice - Odbor sociálních věcí

Vybrané úkony veřejné správy vám kvalitně poskytne naše samospráva. Neváhejte využít služeb naší podatelny, která Vám pomůže s vyřizováním Vašich žádostí. Nebojte se s námi poradit. Náš samosprávní celek se zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Kanceláře našeho úřadu jsou pro Vás otevřeny během úředních hodin. Nabízíme vám vyřízení přidělení sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů v České republice

Přispějeme ke zlepšení Vašeho duchovního života. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k bohu. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi. Poradíme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanost. Proč byste se s námi nemohli setkat?

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Územní pracoviště České Budějovice

Součástí našeho programu je nabídka členům účastnit se politického života. V programu naší strany najdete jen srozumitelné cíle. Naše strana se vyznačuje velkou otevřeností. Naše strana se prezentuje velkými znalostmi v politické oblasti. Na ochotu členů naší politické strany se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města České Budějovice - Odbor dopravy a silničního hospodářství

Vybrané výkony veřejné správy jsou přeneseny na naši samosprávu. Nabízíme vám poradenství. Zakládáme si na ochotném jednání se všemi zákazníky. V době otevření úřadu během úředních hodin musí být zaměstnanci k dispozici občanům na svém pracovišti a být schopni telefonického, e-mailového i osobního kontaktu. U nás vám pomůžeme s vyřízením žádosti se kterou si nebudete vědět rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Linka důvěry České Budějovice, o.p.s.

Poskytování humanitární pomoci každému, kdo ji potřebuje, je hlavní činností naší společnosti. Nabízíme Vám možnost poradenství. Ochota je naší silnou stránkou. Zajistíme potřebným pomoc v nouzi. Nabízíme bohatý program pro děti. Všechna mládež je v naší organizaci vítána..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města České Budějovice - Finanční odbor

Naše samospráva je spravována zastupitelstvem. Navštivte nás, otevřeno máme během úředních hodin. Naši zaměstnanci rádi vyřídí všechny vaše žádosti. Na našem úřadě je možné využít také poradenství. Zakládáme si na ochotném jednání se všemi zákazníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní památkový ústav

Naším členům je k dispozici nabídka k účasti na politickém životě. Dbáme na otevřenost naší strany. Vedení strany si vám dovoluje předložit srozumitelné cíle našeho politického působení. Naše politická strana si dává záležet na ochotě ke svým členům. Naše strana je velmi znalá v různých politických oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní památkový ústav

Naši nabídku účastnit se politického života může využít každý člen strany. U naší strany můžete počítat s ochotou. Jsme strana, jejíž představitelé mají velké znalosti z různých oblastí života. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany. Prezentujeme se velkou otevřeností k voličům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajské vojenské velitelství České Budějovice

Využijte naší nabídky účasti na politickém životě. V programu naší strany najdete jen srozumitelné cíle. Naše strana je velmi znalá v různých politických oblastech. Naše politická strana disponuje velkou ochotou. Členové naší strany jsou otevřeni nápadům a názorům voličů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní inspektorát práce pro Jihočeský kraj a Vysočinu

Přidejte se k nám, nabízíme Vám účast na politickém životě. Každý volič, který otevřeně vyjadřuje podporu naší politické straně, je našim důležitým partnerem. Plníme jen srozumitelné cíle. Jsme strana s velkou ochotou poradit svým voličům. Na naši stranu se můžete spolehnout díky našim velkým znalostem z politického života. Našim cílem je dosahování udržitelného tempa růstu ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku