Nepřehlédněte

Jihlava

 

Magistrát města Jihlava - Odbor sociálních věcí

Do působnosti samosprávy spadají úkony veřejné správy. Jako samospráva vás ohromíme naší služnou poradeství. Velmi si zakládáme na ochotě našich zaměstnanců. Zabýváme se přednostně vyřizováním žádostí. Zjistíme Vám, kdy mají jednotlivé orgány otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů v České republice

Naše církevní instituce poskytuje lidem bohatý a pestrý duchovní život. Setkávejte se s námi na našich duchovních sezeních a bohoslužbách. Hledejte svou cestu k bohu u nás. Zavítejte k nám, chcete-li posílit duchovní vyrovnanost. Všem v nouzi vždy ochotně a rádi pomůžeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Jihlava

Nabízíme Vám účast na politickém životě. Disponujeme znalostmi z politického života. Vedoucí pracovníci strany mají ochotu pokračovat i nadále v prosazování všech bodů našeho programu. Program naší strany je velice otevřený. Jsme specialisté na stanovení a plnění srozumitelných cílů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Jihlava - Odbor dopravy

Klíčovým úkolem naší samosprávy je kvalitní a spolehlivý výkon veřejné správy. Poradenské služby našeho úřadu zvyšují spokojenost občanů s naší činností. V termínech vyřídíme vaše žádosti. Pro informace ke konkrétním pracovníkům jednotlivých odborů si můžete zajít v době úředních hodin, kdy je náš úřad otevřen veřejnosti. Představitelé našeho úřadu jsou při jednání velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Jihlava - Ekonomický odbor

Samosprávou uspokojujeme zájmy a potřeby obyvatel. Přijďte na náš úřad v době, kdy má otevřeno, tedy během úředních hodin. Jako samospráva vás překvapíme naší ochotou. Seznamte se s možností využít poradenství při vyřizování žádostí. Jako samospráva vás ohromíme naší služnou poradeství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní památkový ústav

Máme pro vás nabídku k účasti na politickém životě. Členové naší politické strany jsou velice ochotní. Na naše znalosti z politického života se můžete spolehnout. Naše strana si k plnění stanovuje jen srozumitelné cíle. Naše strana je otevřená novým členům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajské vojenské velitelství Jihlava

Neodolatelná nabídka na účast na politickém životě. Dáváme si záležet na otevřenosti ke svým voličům. Na naši stranu se můžete spolehnout díky našim velkým znalostem z politického života. Součástí našeho programu jsou jen srozumitelné cíle. Při spolupráci s představiteli naší politické strany budete spokojeni s jejich ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní inspektorát práce pro Jihočeský kraj a Vysočinu

Naše politická strana nabízí účast na politickém životě. Naší snahou je vysvětlit srozumitelně cíle všem vrstvám našich voličů. Snažíme se být otevření svým voličům. Při spolupráci s představiteli naší politické strany budete spokojeni s jejich ochotou. Jsme strana, jejíž představitelé mají velké znalosti z různých oblastí života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Batelov - úřad městyse

Hlavní činností našeho úřadu je samospráva. S rychlostí, jakou vyřídíme Vaši žádosti, budete spokojeni. Obraťte se na naše ochotné úředníky. Navštivte nás, máme otevřeno během úředních hodin. Využijte služeb našeho stavebního úřadu. Naše knihovna pořádá i čtení pro děti. Vyřídíme pro vás i žádost o sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamenice - úřad městyse

Plníme funkce veřejné samosprávy. U nás jsme maximálně ochotní ke všem klientům. Jsme tu pro vás a máme otevřeno během úředních hodin. Na našich pobočkách můžete také využít veškerých služeb Czech Pointu. Seznamte se s nabídkou nových titulů naší knihovny. U nás si můžete zažádat o přidělení sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku