Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Nový Jičín

 

Orel jednota Nový Jičín

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Využijte naši nabídku na oblíbené tábory, které pořádáme. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost. Náš spolek se zabývá především florbalem. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Frenštát pod Radhoštěm

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naše sdružení pořádá i dětské tábory. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost. Všichni, kteří milují florbal, najdou místo v našem spolku. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek. Sdružujeme všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel - jednota Hodslavice

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Na našich táborech je vždy připraven pestrý program. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Lubina

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Snažíme se o aktivní program na našich táborech. Snažíme se o maximální sportovní činnost. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám. Pokud milujete hokej, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Lichnov

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Vaše koníčky můžete plně rozvinout na našich táborech. Provozujeme sportovní činnost. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni. Užijte si hokej s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Starý Jičín-Vlčnov

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. Součástí pobytu na našem táboře jsou i časté výlety do okolí. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Štramberk

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Na našich táborech jsou děti pod dozorem zkušeného personálu. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Jsme zde pro všechny milovníky florbalu. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek. Užijte si hokej s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Veřovice

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kopřivnice

Zabýváme se provozem instituce, která nabízí vzdělávání v příjemném prostředí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Naše odborné poradenství můžete využít kdykoli. Studium u nás vás obohatí skvělými znalostmi. Jsme velice seriozní institucí. V naší knihovně najdete mnoho podkladů pro studium..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro mentálně postižené ženy s celoročním pobytem Nová Horka

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku