Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Nový Jičín

 

České dráhy, a.s.

Oblast autodopravy je hlavní doménou naší firmy. Rychlost a přesnost zaručena. Maximálně kvalitní a spolehlivá doprava pro každého. Nabízíme zákazníkům spolehlivé služby v oblasti silniční přepravy. Poskytujeme seriózní služby. Naše služby v oblasti nákladní dopravy a přepravy jistě oceníte. Naše nabídka služeb z oblasti osobní dopravy a přepravy je pro zákazníky velmi lákavá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRANSEXPRESS Intl., spol. s r.o.

Můžeme pro Vás zajistit celní služby. Naši klienti u nás využívají také služeb poradenství v oblasti celních služeb. Disponujeme prostory pro skladování. Další naší specializací je mezinárodní spedice. Vnitrostátní přeprava je součástí našich služeb. Poskytujeme také služby v oblasti logistiky. Nabízíme zajištění a ručení za celní dluh..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mexická restaurace Chiquito

Provoz restaurace s kapacitou 50 míst a letní zahrádkou. Nabídka poledních menu a specialit mexické kuchyně. Možnost pořádání soukromých akcí a oslav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PST CLC, a.s.

Sjednejte si u nás také celní služby. Zajišťujeme poradenství v oblasti celních služeb. Využijte možnosti výhodného skladování zboží. Silniční přeprava a doprava zásilek pro každého. Dále poskytujeme námořní přepravu. Pro naše zákazníky zajišťujeme objednání a uskutečnění letecké přepravy zboží. Další naší specializací je mezinárodní spedice. U naší firmy Vám poskytneme veškeré služby v oblasti logistiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální úřad pro Moravskoslezský kraj - Katastrální pracoviště Nový Jičín

Jsme jedním ze státních úřadů. Pro občany otevírá naše státní organizace během úředních hodin. Jednou z našich činností je také vyřizování stížností. Neváhejte oslovit naše ochotné pracovníky. Poradíme vám, jak vyřídit žádost. Záleží nám na vaší spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti státní správy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub Ostrava

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Jednáme seriozně. Poskytujeme poradenství i konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motocyklový klub Joe Bar Team CZ

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká speleologická společnost, ZO 7-07 Ostrava

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Součástí naší činnosti je také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělská zkušební stanice Kujavy, s.r.o.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z našich specializací je poradenství. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola ekonomicko-podnikatelská Studénka, o.p.s.

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Jsme vzdělávací instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Ochota pracovníků naší instituce je naší základní vlastností. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. Pro naši vzdělávací instituci je prioritou kvalitní personál s dostatkem znalostí a odbornou kvalifikací. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Zapište se do našeho oboru o podnikání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku