Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Nový Jičín

 

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Suchdolu nad Odrou

Zaměřujeme se na kvalitu duchovního života. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na naši instituci. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. U nás najdete tu správnou duchovní vyrovnanost. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Novém Jičíně

Přinášíme naplnění Vašeho duchovního života. Poskytujeme potřebnou pomoc pro všechny v nouzi. Poskytujeme církevní služby, jejichž cílem je duchovní vyrovnanost. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Přijďte kdykoli na setkání naší církve. V našem kostele můžete se můžete zúčastnit bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spálov - úřad městyse

Naše samospráva vám poskytne služby spadající do její kompetence. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s radami ohledně fungování úřadu. Jako samospráva cílíme na maximální ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská veterinární správa pro Moravskoslezský kraj - Oddělení veterinární hygieny Nový Jičín

Naše politická strana nabízí účast na politickém životě. Představitelé naší strany jsou při vyjednávání velice ochotní. Naše strana se prezentuje velkými znalostmi v politické oblasti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Butovická

Naše sociální pomoc je za podpory neziskových a humanitárních institucí. Disponujeme finančními prostředky pro pomoc lidem v nouzi. U nás se shledáte s ochotou a vstřícným přístupem. Každé dítě se u nás bude skvěle bavit. Mládež u nás najde své útočiště. Zapojte se do některého z našich kroužků. S námi si můžete užít i zajímavé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Zaoral

Naše organizace se specializuje na zajištění humanitární pomoci pro konkrétní projekty. Nikde jinde se nesetkáte s takovou ochotou jako u nás. Využijte také možnosti poradenství ve Vaší těžké situaci. Jsme velice seriozní organizace. Zaměřujeme se na setkávání lidí, kteří potřebují pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.s.

Zabýváme se sociální péči a sociální pomocí. Našim klientům nabízíme služby poradenství. Chtěli bychom vyzdvihnout ochotu našich pracovníků pracovat v souladu s etickým kodexem neziskových a humanitárních institucí. Naší činností se řadíme mezi seriózní instituce pracující v oblasti humanitární pomoci. Využijte našeho osobního asistenta.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tojstoráci

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Děti si na našem táboře užijí legraci, spoustu zábavy a získají mnoho nových poznatků. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení hasičů ČMS Nový Jičín

Naše služby zahrnují také ochranu lidského zdraví. Náš ochotný personál diskrétně poradí i vám. Využijte rychlosti služeb naší zdravotní instituce. V naší zdravotní instituci vždy dodržujeme platné normy. Provozujeme hasičský sbor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Odry

Naše zdravotní instituce vám přináší služby vedoucí k ochraně vašeho zdraví. Naše služby poskytují specialisté s hlubokou znalostí svého oboru. V naší zdravotní instituci oceníte práci vyškolených zaměstnanců. Zaměřujeme se na poskytování rychlé zdravotnické pomoci. Serióznost pracovníků naší zdravotní instituce je pro nás samozřejmostí. Zaměřujeme se na kontrolu dodržování norem. Ochota zaměstnanců naší zdravotní instituce je samozřejmá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku