Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Nový Jičín

 

MŠ novojičínská Beruška, spol. s r.o.

U naší instituce můžete využít vzdělávání v příjemném prostředí. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Rozšíříme vaše znalosti. Naše mateřská škola splní vaše náročné požadavky. Poradíme vám, jak vybrat správné zaměstnance do vašeho ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Landson, s.r.o.

Přinášíme také možnost pobytů u moře. Chcete-li strávit prodloužený víkend v zahraničí, přijďte si prohlédnout naší nabídku eurovíkendů. Nakupte letenky rychleji než jinde. S nákupem first minute zájezdů u nás získáte řadu výhod. Přijďte si do naší cestovní kanceláře vybrat z katalogu last minute zájezdů, Jestli rádi rybaříte, podívejte se na nabídku našich rybářských zájezdů. Přinášíme Vám i nabídku výhodných cyklistických pobytů. Naše nabídka sportovních zájezdů vás nadchne. Dokážeme pro Vás najít ten nejlepší lyžařský zájezd dle Vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SIKORA transport

Naše firma se zaměřuje na spolehlivou vnitrostátní i mezinárodní autodopravu. V oblasti dopravy a přepravy sázíme především na kvalitu. Zajišťujeme přepravu a dopravu ochotně a spolehlivě. Všechny zakázky vyřizujeme seriózně a na vysoké úrovni. Hledáte-li mezinárodního dopravce, obraťte se na nás. Naší specializací jsou vysoce kvalitní služby zaměřené na oblast vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce Nový Jičín

Nabízíme kvalitní a spolehlivé služby státního úřadu. U našeho státního úřadu můžete počítat s ochotou. Pomůžeme vám s vyřízením stížností. Dejte svou žádost k vyřízení pověřeným osobám. S vaším problémem vám můžeme pomoci v rámci našich kvalitních poradenských služeb. Své služby vám nabízíme vždy během úředních hodin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Inspektorát cizinecké policie Mošnov

Využijte u nás možnosti odborných služeb záchranné instituce. Ke klíčovým úkolům Policie České republiky patří zajištění bezpečnosti občanům. Zaručujeme Vám co nejrychlejší poskytnutí pomoci v nouzové situaci. Předáme vám vždy správné informace. Zajišťujeme organizaci pomoci při mimořádných událostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů

U nás poskytujeme profesionální služby záchranné instituce. Využijte pomoci Policie České republiky v jakékoli Vaší obtížné situaci. Pro nás je spolehlivost zcela zásadní. Vysokou cenu pro vás mohou mít i naše správné a ověřené informace. Naši pracovníci jsou připraveni poskytnout Vám pomoc při mimořádných událostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Slatina

Odborné služby naší záchranné instituce vám vždy rádi zajistíme. V případě potřeby neváhejte oslovit Policii České republiky. Věnujeme se zejména zajištění ochrany našich občanů. I vy můžete využít pomoc, kterou nabízíme. Nebojte se říci si v naší instituci o informace, které potřebujete. Chráníme životy, zdraví a majetek obyvatel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Haitl

Máme mnoho spokojených recenzí na naši autodopravu. Silniční doprava a přeprava je jednou z mnoha služeb, které nabízíme. Vynikáme znalostmi. Společně s našimi zaměstnanci jsme vybudovali silnou firmu, jejíž prioritou je nadstandardní kvalita poskytovaných služeb a seriozní, vždy ochotný personál. Díky naší rychlosti se své zásilky brzy dočkáte. Management naší společnosti klade vysoké požadavky nejen na nadstandardní kvalitu služeb, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našeho personálu. Naše společnost získala díky vysoké kvalitě služeb zaměřených na oblast dopravy a přepravy řadu spokojených zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Tučňáka

Teplá i studená jídla a nápoje se zaměřením na italské speciality a steaky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská myslivecká jednota, Okresní myslivecký spolek Nový Jičín

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku