Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Obytné stavby

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Obytné stavby. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o.

Jsme česká firma působící především ve středočeském kraji, která staví dřevostavby na klíč systémem 2by4 a s difůzně otevřenou konstrukcí systémem INSOWOOL. Vybíráme a používáme materiály vyrobené v České republice (dřevo, OSB desky, minerální izolace, sádrokartonové desky, střešní krytina apod.).

S každým postaveným domem věnujeme částku 10 000 Kč občanskému sdružení Život dětem.

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 08:00 - 17:00

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRIOSTAV, spol. s r.o.

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše firma zajišťuje výstavbu. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SM Stavební, s.r.o.

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cyril Kišš - Stavkišš

Využijte nabídku naší firmy na provádění staveb. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Na zateplení máme vyškolené experty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Zarboch - Devexa

Provádíme různé druhy staveb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Jsme specialisté na výstavbu dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čas stavitelství Bečváry, s.r.o.

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Mimo jiné jsme experty přes výrobu. Nabízíme veškeré služby při rekonstrukci bytových jader..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MIL & PAT

Naše firma se věnuje stavební činnosti. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Zajistíme pro vás bezpečné bourací práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Heller,Stavební firmy

Využijte naši firmu na stavební činnost. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. Naše společnost nabízí výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Konfal

Jsme firma, která se specializuje na provádění staveb. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VERBAU, s.r.o.

Specializací naší společnosti je provádění staveb. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Věnujeme se činnosti, která spočívá ve vypracování projektových dokumentací. Poskytneme specialisty na bourací práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku