Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Obytné stavby

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Obytné stavby. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o.

Jsme česká firma působící především ve středočeském kraji, která staví dřevostavby na klíč systémem 2by4 a s difůzně otevřenou konstrukcí systémem INSOWOOL. Vybíráme a používáme materiály vyrobené v České republice (dřevo, OSB desky, minerální izolace, sádrokartonové desky, střešní krytina apod.).

S každým postaveným domem věnujeme částku 10 000 Kč občanskému sdružení Život dětem.

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 08:00 - 17:00

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stamont - Pozemní stavitelství, s.r.o.

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Pro naše klienty nabízíme také výrobní služby. Můžeme zajistit i službu montáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Machourek, stavební firma

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Zajišťujeme také provedení izolace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Montážní firma Mont, spol. s r.o.

Jsme společnost, která zajišťuje stavební činnost. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Investav, s.r.o.

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Urbia, s.r.o.

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stabyt - bytové družstvo

Naším zaměřením je stavební činnost. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Také zprostředkováváme výrobu. I služba montáže spadá do naší kompetence. Poskytujeme veškerý servis a informace ohledně projekce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Redom, s.r.o.

Jsme společnost, která zprostředkuje stavební činnost. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STING l.l.c, s.r.o.

Využijte naši firmu na stavební činnost. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

2JK, s.r.o.

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku