Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky (Středočeský kraj)

Obchody a obchůdky Středočeský kraj

S naším katalogem firem a institucí se v oblasti Obchody a obchůdky se určitě neztratíte. Usnadní vám výběr ideálního řešení v podobě skutečného odborníka.

 

Tipy: Prodej kosmetiky, Prodej dárků ze skla, porcelánu a keramiky, čaj, Bylinky, Smíšené zboží

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Belterra židle - stoly - jídelny

Našim hlavním posláním je vybavit domovy, restaurace, hotely a jiná zařízení originálním a kvalitním sedacím nábytkem vytvořeným na míru dle vašich požadavků.

Při výrobě našich moderních i klasických židlí a pevných i rozkládacích stolů klademe důraz nejen na kvalitu zpracování, ale i na originalitu - žádoucí moderní design, jednoduché linie, výraznější detaily a další prvky jsou pro nás samozřejmostí. A to vše za přijatelné ceny.

Provozní doba prodejny v Praze
Po - Pá 10-17.hod.
So 10-13.hod.
Ne zavřeno

Prodejna Ostrava - Vítkovice>
Rudná 809/6
703 00 Ostrava - Vítkovice
Tel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Dvořák- Prodej masných výrobků

Ochutnejte také vynikající potraviny z našeho obchodu. Na vysokou kvalitu potravin se můžete spolehnout. Zakládáme si na ochotě a kvalifikovanosti našeho personálu. Pokud není vaše jídlo pořád to pravé, zkuste jej dochutit kořením z našeho obchodu. Udělejte něco pro své zdraví, zakupte si u nás bylinky. Náš obchod se zaměřuje také na prodej cigaret. Prodáváme levné, ale kvalitní potravinové doplňky. V našem obchodě si můžete zakoupit i kvalitní medy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Burant,prodej masných výrobků

Každý den bohatá nabídka potravin od různých značek přes produkty regionálních výrobců až po značkové výrobky. Náš personál vám ochotně prodá naše potraviny. Nabízíme větší výběr zboží, kvalitu, prodejní kulturu i nižší cenu. Můžeme vám nabídnout zcela seriózní přístup ke všem zákazníkům. Výhodné ceny jsou jen třešničkou na dortu vašich nákupů u nás. Každý den pro vás připravujeme nabídku kvalitního a čerstvého masa. Suroviny a hotové uzenářské výrobky vycházejí z tradičního přístupu k řeznickému řemeslu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Fürst,prodej masných výrobků

V našem prodeji nabízíme bohatou škálu potravin. Naším hlavním cílem je prodávat jen kvalitní potraviny. Při výběru potravin vám rádi a ochotně poradíme. Maso od nás je vždy čerstvé a kvalitní. Nakupte u nás vždy čerstvé a kvalitní uzeniny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Horký,masné výrobky

Pro naše vynikající potravin se k nám budete vracet. Na nás se můžete kdykoliv obrátit, rádi vám poskytneme odborné rady a znalosti. Naše výhodné ceny vás zajisté velmi potěší. Nakupujte kvalitní potraviny, nakupujte u nás. Každý den vám připravujeme čerstvé maso. Prodáváme kvalitní uzeniny výborné chuti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Landauer - maso - uzenina, ryby - drůbež

Zabýváme se prodejem bohatého sortimentu potravin. Neváhejte využít znalostí v oblasti nabízených potravin. Přinášíme vám nabídku potravin za výhodné ceny. Každá potravina má v našem skladu své správné místo. Ochota vždy vyjít zákazníku vstříc je důležitým parametrem našeho obchodu. Pokud oceňujete seriózní služby, navštivte naši prodejnu potravin. Maso od nás je vždy čerstvé a kvalitní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Hnilo, prodej masa

Příznivci kvalitního stravování si u nás jistě vyberou vhodné potraviny. Ušetřete s našimi potravinami za výhodné ceny. U nás se setkáte se seriozním personálem. Zaručujeme vám prvotřídní kvalitu potravin. Při styku s potravinami dbáme na správné skladování a hygienu při manipulaci s nimi. Prodáváme jen to nejlepší maso od předních dodavatelů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Al - Ma, spol. s r.o.

Naší hlavní činností je prodej potravinových produktů. Nemusíte shánět potraviny v mnoha obchodech, my vám je přinášíme v jedné nabídce za velmi výhodné ceny. Potřebujete-li poradit, můžete se spolehnout na naše znalosti. Chcete-li nakupovat kvalitní potraviny, nakupujte u nás. U nás naleznete vždy ten druh masa, o který máte zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Bouda - prodej masa

V našem prodeji nabízíme bohatou škálu potravin. Zabýváme se prodejem potravin, které vždy správně skladujeme. V našem obchodě vás vždy rádi a s ochotou obsloužíme. Kvalita a čerstvost námi prodávaného masa je vaše jistota. Nabízíme uzenářské výrobky špičkové kvality i výrobky, které jsou cenově dostupné pro všechny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.

Prodáváme potraviny, jejichž kvalitu pečlivě kontrolujeme. Naše vynikající znalosti prodávaných potravin jistě oceníte. Naše nabídka potravin je vždy cenově výhodná. K zákazníkům naší prodejny přistupujeme s ochotou. Každý den pro vás připravujeme nabídku kvalitního a čerstvého masa. Pro zákazníky máme zajímavou nabídku klobás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku