Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky (Hlavní město Praha)

Obchody a obchůdky Hlavní město Praha

S naším katalogem firem a institucí se v oblasti Obchody a obchůdky se určitě neztratíte. Usnadní vám výběr ideálního řešení v podobě skutečného odborníka.

 

Obchody a obchůdky v okresech: Praha

Tipy: Prodej kosmetiky, Prodej dárků ze skla, porcelánu a keramiky, čaj, Bylinky, Smíšené zboží

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Pama - Miroslav Pecháč

Zabýváme se především dovozem plachet, sítí a jejich příslušenství. Zajišťujeme také individuálně výrobu na zakázku dle přání zákazníka.

Nabízíme toto zboží:
- Plachty
- Zakrývací plachty
- Univerzální plachty
- Solární bublinkové
- Skleníkové plachty
- Plachty na míru
- Bílé plachty
- Bazénové kruhové plachty
- Autoplachty

Otevírací doba:
Po – Čt: 8 – 17hod
Pá, So, Ne: Zavřeno
Po telefonické dohodě možno i mimo otevírací hodiny

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Žabka

Provoz našeho nákupního centra je pro vás nyní ještě příznivější. Dáváme si záležet na tom, aby potraviny, které prodáváme, byly pouze kvalitní. U nás najdete ovoce nejvyšší kvality. Zakládáme si na čerstvosti naší zeleniny. Našim zákazníkům nabízíme také dobíjení telefonů. Platbu složenek u nás máte možnost provést bez otravného čekání. Sázejte s naším sazka terminálem. Nabízíme prodej losů, které pro vás budou jistě těmi výherními.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech Sports Corporation, s.r.o.

Zabýváme se prodejem bohatého sortimentu potravin. Ochotně vám poradíme s výběrem potravin v našem obchodě. Rádi využijeme svých znalostí prodávaných potravin k vaší spokojenosti. Nakupování potravin na internetu už není rarita, proto jsme pro vás připravili eshop. V našem obchodě naleznete tak kvalitní medy, jako by byly přímo od včelaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Voříšek - e-shop (výdejní místo) s knihami

Náš internetový obchod umožňuje i nákupy přes internet. U nás si objednáte vše potřebné on-line. Nabízíme prodej na splátky. Nabízíme vám skútry levně. Naše on-line tabáková prodejna prodává elektronické cigarety. Poskytujeme širokou nabídku počítačů. Specializujeme se na nabídku hodinek. Jsme eshop s nabídkou obrazů od různých autorů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HORNBACH BAUMARKT CS, spol. s r.o.

Provoz našeho nákupního centra se přizpůsobil požadavkům vás, našich zákazníků. Nakupte v našem eshopu z pohodlí domova. Díky dárkovým poukazům od nás už nemusíte přemýšlet, čím obdarujete své blízké. Kvalitní krmiva od nás budou vašim zvířátkům chutnat. Přijďte a vybírejte z naší nové kolekce svítidel. Dekorace od nás jsou originální a vkusné. Prodej losů, které vám zajistí výhru, najdete u nás. Objednejte si u nás jedinečné kousky textilu do vašeho šatníku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Impass, s.r.o.

Přijďte si vybrat z pestré nabídky kvalitních potravin. Přinášíme vám nabídku kvalitních potravin. Připravili jsme si pro vás maloobchodní prodej potravin. Zaměřujeme se na prodej zákusků a dortů na různé rodinné oslavy, svatby i pohřby. Naše nabídka potravin obsahuje také hranolky. Nabízíme vám různé potravinové doplňky. Neutrácejte zbytečně moc, nakupte si cigarety u nás. Sháníte-li bylinky, můžete si je zakoupit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DTS interiéry, s.r.o.

Náš internetový obchod umožňuje i nákupy přes internet. Náš zkušený tým prodejců vám ochotně poradí. Poskytujeme vám znalost a ochotu zároveň. Naše společnost nabízí možnost nakupování na internetu i na splátky. Využijte akce na náš nabízený nábytek. Naše on-line tabáková prodejna prodává elektronické cigarety. Uspokojte své potřeby a vyberte si kvalitní hodinky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ECE Projektmanagement Praha, s.r.o. - Arkády Pankrác

Provoz našeho nákupního centra je pro vás nyní ještě příznivější. V našem nákupním centru máte možnost pohodlně zaparkovat. Nakupujte v naší obuvi výhodně. Potraviny, které prodáváme, vás ohromí svou kvalitou. Nákup na splátky u nás vám zařídíme bez papírování. Prodej losů u nás vás osloví. Používáním kosmetiky od nás docílíte skvělého vzhledu vaší pleti. Díky dárkovým poukazům od nás už nemusíte přemýšlet, čím obdarujete své blízké.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Švadlenková, DiS.

Ochutnejte známé i méně známé potraviny od českých a zahraničních výrobců. U nás koupíte pouze potraviny, které byly správně skladovány. Našim prodejem chceme posunout příčku poctivosti a serióznosti v tomto způsobu podnikání. Ochotní pracovníci našeho obchodu vám pomohou vybrat požadované potraviny. Pokud vám vadí vysoká cena potravin, nakupte u nás za výhodné ceny. V našem maloobchodě si můžete zakoupit rozličné potraviny. Naše potraviny prodáváme také v našem velkoobchodním prodeji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paneteli.cz

U nás je nakupování na internetu maličkost. Specializujeme se na prodej autorádií. Poskytujeme prodej hraček pro různé věkové kategorie. Nakupujte v našem eshopu kosmetiku na úrovni. Náš internetový obchod má k dispozici na výběr mnoho různých značek telefonů. V naší nabídce poskytujeme rozsáhlý výběr značkových hodinek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku