Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Novostavby

Profesionální služby v oblasti Novostavby, vám prostřednictvím našeho uceleného přehledu firem a organizací nabízí skuteční odborníci. Neváhejte jich využít.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o.

Jsme česká firma působící především ve středočeském kraji, která staví dřevostavby na klíč systémem 2by4 a s difůzně otevřenou konstrukcí systémem INSOWOOL. Vybíráme a používáme materiály vyrobené v České republice (dřevo, OSB desky, minerální izolace, sádrokartonové desky, střešní krytina apod.).

S každým postaveným domem věnujeme částku 10 000 Kč občanskému sdružení Život dětem.

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 08:00 - 17:00

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FATO a.s., člen holdingu FATO

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Naše průmyslové stavby patří k těm nejlepším..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUNG.CZ a.s.

Jsme společnost, která zprostředkuje stavební činnost. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Prioritou naší firmy je kvalitní projekce. Na zateplení máme vyškolené experty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CKV DEVELOPMENT s.r.o.

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BVS HK s.r.o.

Naším zaměřením je stavební činnost. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Euro Ventures Prague, s.r.o.

Naše firma se věnuje stavební činnosti. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brněnská pole Invest s.r.o.

Provádíme různé druhy staveb. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M & K Development a.s.

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HF Biz, s.r.o.

Využijte naši firmu na stavební činnost. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

E.Inf, s.r.o.

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku