Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Neziskové organizace

S výběrem firmy nebo instituce zaměřené na oblast Neziskové organizace vám pomůže řešení, které jsme pro vás vytvořili v podobě katalogu informací a kontaktů z daného odvětví.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Oblastní charita Blansko - Betany Boskovice

Připravujeme humanitární pomoc. Obraťte se na nás v nouzi, pomůžeme vám. Poskytujeme služby maximálně seriózně. Využijte naše služby na setkávání se. Nabízíme poradenství pro Vaše těžké situace. Jsme organizace, která je ochotna podat pomocnou ruku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní institut pro integraci osob s omezenou schopností pohybu a orientace České republiky, Krajská organizace Plzeňského kraje, o.s.

S námi dodáte sociální pomoc tam, kde je potřeba. Máme pro vás připraveny kvalitní služby poradenství. Naše práce vyžaduje vcítění se do potřeb lidí a ochotu jim pomoci. Zaměřujeme se na setkávání lidí, kteří potřebují pomoc. Serioznost je u nás samozřejmostí. Obraťte se na nás, poskytneme vám pomoc v nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní institut pro integraci osob s omezenou schopností pohybu a orientace České republiky, Krajská organizace Středočeského kraje, o.s.

Naše organizace poskytuje humanitární pomoc v různých formách. Ochota našeho personálu vás příjemně překvapí. Navštivte setkání naší organizace a my Vám pomůžeme. Každému našemu klientovi nabízíme 100% serioznost. Hlavním cílem naší činnosti je pomoc lidem v nouzi. Jsme tou správnou volbou, když potřebujete poradit v humanitární oblasti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cesta životem bez bariér, o.s.

Nabízíme humanitární pomoc v naší neziskové instituci. Můžete se spolehnout, že jsme opravdu seriózní. Pomáháme všem, kteří se ocitli v nouzi. Využijte možnost setkávat se s lidmi, kteří mají podobné zájmy. Instituce, kterou provozujeme, nabízí také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Zábřeh - Okýnko

Naše instituce se specializuje na poskytování sociální pomoci. U nás se dočkáte pouze ochotného a vstřícného přístupu. Poradíme Vám pokud Vám nebude něco ohledně naší činnosti jasné. Rádi vás přivítáme na našich setkáváních. Díky vašim příspěvkům ve vás získáváme seriózního partnera pro pomoc lidem v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, o. s. Okresní organizace SPMP ČR Olomouc

Nabízíme vám sociální pomoc, přijďte ji využít. Jednou z našich služeb je také pomoc v nouzi. Poradenství naší instituce je zárukou kvality. Neváhejte přijít na některé z našich setkávání. Naše instituce využívá ochotu lidí pomoci lidem v zasažených oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Labradoří pac o.s.

Naše nezisková organizace bojuje již řadu let za správné využití humanitární pomoci. Dáváme si záležet na velké ochotě při pomoci druhým. Pomáháme v nouzi. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti životního poradenství. Poskytujeme pomoc na našich setkáních. Serioznost je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s., místní organizace Valašské Klobouky

Naše společnost se zaměřuje na poskytování sociální pomoci. Rádi Vám pomůžeme a poradíme. Pokud jste se ocitli v nouzi, pomůžeme vám. Nikde jinde se nesetkáte s takovou ochotou jako u nás. Účast na různých setkávání vám může v mnohém pomoci. Serioznost naší instituce je prověřena zkušenostmi mnoha klientů. Naše organizace se věnuje seniorům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro zdravotně postižené Jihočeského kraje

Naše organizace se snaží o poskytnutí sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Zprostředkujeme Vám také poradenství v náročných životních situacích. V naší instituci se setkáte s maximální ochotou. Obraťte se na nás, poskytneme vám pomoc v nouzi. K dispozici vám je náš osobní asistent.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LORM - Společnost pro hluchoslepé z.s.

Naši vyškolení dobrovolníci jsou připraveni v případě humanitární pomoci. Připravíme pro vás různá setkávání. Naše organizace byla založena pro pomoc lidem v nouzi. V naší instituci si zakládáme na serioznosti. Zprostředkujeme Vám také poradenství. Naši klienti si cení naší ochoty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku