Nepřehlédněte

Neziskové organizace

S výběrem firmy nebo instituce zaměřené na oblast Neziskové organizace vám pomůže řešení, které jsme pro vás vytvořili v podobě katalogu informací a kontaktů z daného odvětví.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, klub č. 70

V případě potřeby jsme ochotni nabídnout sociální pomoc. Naše pomoc je k dispozici i na různých setkáních. Zajistíme potřebným pomoc v nouzi. Využijte také možnosti poradenství v náročných životních situacích. Naše instituce je ke svým klientům opravdu seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Asistence

Zaměřujeme se na nabídku poskytování sociální pomoci. Poradenství naší instituce vám přijde vhod. Činnost našich pracovníku je prováděna vždy s ochotou. Můžete si u nás vybrat z pestré nabídky kroužků. Přijďte se k nám zapojit do našich volnočasových aktivit. S námi máte možnost zajistit si také osobní asistenci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní organizace SPMP ČR České Budějovice

Nabízíme tolik potřebnou humanitární pomoc. Naše pomoc je k dispozici i na různých setkáních. Naší činností se řadíme mezi seriózní instituce pracující v oblasti humanitární pomoci. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti životního poradenství. Pokud jste v nouzi, poskytneme vám pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Proutek

Naše nezisková organizace směřuje humanitární pomoc do různých zemí. Nabízíme upřímnou pomoc v nouzi. S naší činností se můžete pravidelně setkávat na našich webových stránkách. Pro děti připravujeme zajímavý program. V nabídce naší instituce najdete různé kroužky. Připravujeme různé volnočasové aktivity. Zajišťujeme chráněné bydlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro komunitní práci Východní Morava

V případě humanitární krize poskytujeme humanitární pomoc. Pracovníci naší instituce s vámi budou jednat vždy s ochotou. Jsme připraveni pomoci v nouzi. Pomáháme všem opuštěným seniorům. Všechna mládež je v naší organizaci vítána. Jestliže hledáte způsob, jak využít volný čas, vyberte si z naší široké nabídky kroužků. Věnujeme se také organizování zábavných volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětské centrum

Zajišťujeme humanitární pomoc těm, kteří ji skutečně potřebují. Zajistíme vám kvalitní poradenství. Můžete využít naše pravidelná setkávání. Naším cílem je především pomoc v nouzi. Naše instituce je ochotná pomáhat. Na nás se mohou obrátit i děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EUTIS, obecně prospěšná společnost

Rádi poskytneme humanitární pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují. Disponujeme finančními prostředky pro pomoc lidem v nouzi. Nabízíme bohatý program pro mládež. Navštivte naše semináře. Zapojte se do některého z našich kroužků. Zabýváme se také organizování volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální rozvojová agentura Vysočina

Naše instituce se specializuje na sociální pomoc. Náš ochotný přístup bereme jako samozřejmost. Při setkávání u nás se můžete dozvědět spoustu užitečných rad. Seriózně přistupujeme k problematice chudoby postižených zemí. Pořádali jsme akci, jejích výtěžek půjde na pomoc lidem v nouzi. Využijte kvalitní služby našeho poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společně s nadějí proti AIDS a drogám

V oblastech sociální pomoci máme velké zkušenosti. Nabízíme Vám možnost poradenství. Naše instituce také pořádá různá setkávání. Najdete u nás pestrou paletu kroužků. S námi si můžete užít i zajímavé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Severská společnost Praha

Zajišťujeme veškerou humanitární pomoc. Se seriozním přístupem členů naší organizace budete spokojeni. Účast na různých setkávání vám může v mnohém pomoci. Díky příspěvkům a ochotě našich pracovníků jsme mohli pomoci v mnoha oblastech. Využijte nabídku našich kurzů. Jestliže hledáte způsob, jak využít volný čas, vyberte si z naší široké nabídky kroužků. Naše volnočasové aktivity vás zaručeně pobaví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku