Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Neziskové organizace

S výběrem firmy nebo instituce zaměřené na oblast Neziskové organizace vám pomůže řešení, které jsme pro vás vytvořili v podobě katalogu informací a kontaktů z daného odvětví.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum pro zdravotně postižené Středočeského kraje, o.p.s.

Jsme institucí zaměřenou na humanitární pomoc. Rádi Vám poradíme, aby pro Vás bylo vše srozumitelné. Poskytujeme solidní pomoc v nouzi. Využijte toho, že organizujeme různá setkávání. Snažíme se pomoct všem seniorům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AMA - Společnost onkologických pacientů, jejich rodinných příslušníků a přátel

Naše společnost se snaží o poskytnutí sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Poradíme Vám pokud Vám nebude něco ohledně naší činnosti jasné. Poskytujeme solidní pomoc v nouzi. Ochotně pomáháme potřebným. U nás se setkávají lidé s podobnými problémy. Serioznost je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denní stacionář Domeček

Pro všechny potřebné nabízíme sociální pomoc. Naše instituce organizuje pravidelná setkávání. Při poskytování potřebné pomoci se vyznačujeme velkou ochotou. Naši serióznost zaručeně oceníte. Specializujeme se na poskytování rehabilitace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Parity, o.s.

Snažíme se angažovat v oblasti sociální pomoci. S každým problémem se můžete obrátit na naše pracovníky, rádi vám poradí. U nás se dočkáte pomoci. Vaše účast na našem setkání Vám může pomoci. U nás narazíte vždy na ochotné pracovníky. Naše instituce je ke svým klientům opravdu seriózní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Koule Nizkoprahové zařízení pro děti a mládež

Poskytnutí sociální pomoci každému, kteří ji potřebuje, je hlavním cílem naší organizace. Věříme v serióznost našich partnerů. Jsme organizace, která ráda pořádá různá setkání. Naše nezisková organizace je odborníkem na poskytování pomoci v nouzi. Chtěli bychom vyzdvihnout ochotu našich pracovníků pracovat v souladu s etickým kodexem neziskových a humanitárních institucí. Každé dítě si pobyt u nás užije. Poskytujeme pomoc pro mládež..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní institut pro integraci osob s omezenou schopností pohybu a orientace České republiky, Krajská organizace Olomouckého kraje, o.s.

Pro naši instituci je hlavní činností humanitární pomoc. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete pomoc v nouzi. Zájemci můžou využít také našeho poradenství. K projektům a programům, které realizujeme, přistupujeme s plnou vážností a seriózností. Zaměřujeme se na setkávání lidí, kteří potřebují pomoc. Neváhejte se obrátit na naši humanitární organizaci, která je velice ochotná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportem proti barierám - Český Ráj, o.p.s.

Zajišťujeme humanitární pomoc těm, kteří ji skutečně potřebují. V naší instituci se setkáte vždy se seriozností. Poskytujeme pomoc na našich setkáních. Jsme připraveni pomoci v nouzi. Zabýváme se také poskytováním poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Uherské Hradiště - Denní centrum sv. Ludmily

Naše instituce nabízí služby z oblasti humanitární pomoci. Využijte také možnosti poradenství v těžkých chvílích. V naší instituci se setkáte vždy se seriozností. Nabízíme vám pravidelná setkávání s lidmi podobných problémů. U nás se dočkáte pouze ochotného a vstřícného přístupu. Naše instituce se snaží pomáhat všem v nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s. okresní organizace Louny

Naše instituce se specializuje na sociální pomoc. Poradenství naší instituce vám poskytne potřebnou pomoc. Vaše účast na našem setkání Vám může pomoci. Serióznost je u naší instituce na prvním místě. Snažíme se pomoct všem seniorům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Srdce v domě

Naše organizace vydává na humanitární pomoc mnoho prostředků. Ochotně pomáháme potřebným. Jsme společnost, která Vám nabídne neziskové poradenství. Naše nezisková organizace pořádá setkání na různá témata. Naše pomoc má mnoho tváří, jednou z nich je pomoc lidem v nouzi. Poskytneme vám seriózně veškerou pomoc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku