Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Neziskové a humanitární instituce

Neziskové a humanitární instituce

K jedničkám na trhu zkušených profesionálů, kteří se zaměřili na oblast Neziskové a humanitární instituce, patří firmy a instituce, uvedené v našem přehledu kontaktů, který jsme pro vás sestavili.

 

Tipy: Zdravotně postižení, Senior, Děti, Mládež, Osobní asistence, Rehabilitace, Azylový dům, Chráněné bydlení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Nadační fond Jičín - město pohádky

Naše organizace poskytuje okamžitou humanitární pomoc lidem v tísni. Rádi vám u nás vše ochotně vysvětlíme. Využijte možnost setkávat se s lidmi, kteří mají podobné zájmy. Pokud jste v nouzi, poskytneme vám pomoc. Na serioznost naší organizace se můžete spolehnout. Obraťte se na služby našich zaměstnanců, kteří vám rádi poradí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Nedvědová

Specializujeme se na humanitární pomoc. Jsme ochotni vám se vším pomoci. Můžete využít naše pravidelná setkávání. Děti se na nás mohou spolehnout. Naše instituce se specializuje na mládež.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Český hudební fond

Naše společnost poskytuje humanitární pomoc všem osobám, které ji potřebují. Na ochotu u nás narazíte na každém kroku. Pomáháme lidem, kteří se každodenně setkávají s problémy, jejichž vyřešení je nad jejich síly. Serióznost je u naší instituce na prvním místě. Jsme specialisté na poradenství v oblasti neziskových organizací. Zajišťujeme také přínosné kroužky pro každého. Zajišťujeme také smysluplné volnočasové aktivity pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace českého výtvarného umění

Spolehněte se na naši sociální pomoc. S každým problémem se můžete obrátit na naše pracovníky, rádi vám poradí. Organizujeme pravidelná setkávání. U nás se dočkáte pouze ochotného a vstřícného přístupu. Neváhejte nás požádat o pomoc v nouzi. Nabízíme volná místa v našich kroužcích. Přijďte si k nám užít zajímavé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Čapkova Strž, nadační fond

Naše centrum poskytuje sociální služby včetně sociální pomoci. Naší činností se řadíme mezi seriózní instituce pracující v oblasti humanitární pomoci. Nabízíme poradenství v těžkých chvílích. Pomáháme na organizovaných setkáních. Jsme poskytovatel pomoci v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Varhany pro Filharmonii Hradec Králové

Jistě oceníte naše komplexní služby v oblasti sociální pomoci. Pořádáme různá setkání. U nás se ke všemu stavíme maximálně ochotně. Členové naší organizace jsou velice seriozní. Jsme poskytovatel pomoci v nouzi. V souvislosti s našimi službami můžete také využít poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace pro výstavbu penzionů pro seniory s komplexními službami

Zabýváme se sociální pomocí. Při poskytování potřebné pomoci se vyznačujeme velkou ochotou. Členové naší organizace jsou velice seriozní. Naše instituce také pořádá různá setkávání. Nabízíme také možnost poradenství pro Vaše náročné období. Nabízíme vám pomoc v nouzi. Každý senior se může skvěle pobavit přímo v naší instituci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nahlas občanské sdružení, nadace

V oblastech sociální pomoci máme velké zkušenosti. Zajišťujeme setkávání našich klientů. Ochotně nabízíme pomoc. Vyberte si také z našich oblíbených kroužků. Připravujeme různé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Bytí pro životní filozofii a léčbu biotronikou

V případě potřeby jsme ochotni nabídnout sociální pomoc. Nabízíme poradenství pro Vaše těžké situace. Jsme humanitární organizace, která pořádá setkávání pro poskytování rady potřebným. Ochotně nabízíme pomoc. U nás se dočkáte potřebné serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Dětský čin roku

Zajistíme sociální pomoc díky podpoře neziskové a humanitární instituce. V naší práci se setkává touha pomoci s každodenní tvrdou realitou postižených lidí. V nouzi u nás najdete pomoc. Všem dětem dokážeme skvěle zaplnit volný čas. Najdete u nás pestrou paletu kroužků. Nabízíme vám také různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku