Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Neziskové a humanitární instituce

Neziskové a humanitární instituce

K jedničkám na trhu zkušených profesionálů, kteří se zaměřili na oblast Neziskové a humanitární instituce, patří firmy a instituce, uvedené v našem přehledu kontaktů, který jsme pro vás sestavili.

 

Tipy: Zdravotně postižení, Senior, Děti, Mládež, Osobní asistence, Rehabilitace, Azylový dům, Chráněné bydlení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Reforma zdravotnictví - forum.cz

Poskytneme vám humanitární pomoc. Neváhejte nás oslovit také ohledně poradenství. Naší činností se řadíme mezi seriózní instituce pracující v oblasti humanitární pomoci. Pokud chcete zažít zábavu, přihlaste se do nějakého našeho kroužku. Přijďte si k nám užít zajímavé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolnické centrum

Naše společnost poskytuje sociální pomoc. Jsme připraveni vám poradit a pomoci. Naší prioritou je pomoc, vstřícnost, ochota a zejména serioznost. Každodenní setkávání s tvrdou realitou postižených lidí nám umožňuje poskytovat pomoc cíleně a adresně. Zajistíme pomoc v nouzi všem potřebným. Naši poskytovatelé pomoci jsou velice vstřícní a ochotní. Pro všechny věkové skupiny pořádáme volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní spolek ČČK Uherské Hradiště

Poskytujeme sociální pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují. Naše instituce poskytne pomoc v nouzi. Naše instituce je ochotná pomáhat. Připravíme pro vás různá setkávání. Cílem naší instituce je také nabídnout kvalitní odborné poradenství. Pečujeme o serióznost služeb poskytovaných našim klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sedmikráska, nadační fond

Naše organizace nabízí sociální pomoc včetně informační pomoci. Setkávejte se s lidmi, kteří mají podobné problémy. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti neziskových organizací. Zaměstnanci naší humanitární organizace jsou velice ochotní. Naše instituce nabízí vždy seriozní služby. Spolehněte se, že vám v nouzi poskytneme pomoc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace BONA

Naše organizace se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Ujišťujeme Vás, že naše nezisková organizace je velice seriozní. Naše organizace je tou pravou, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Naše organizace se vyznačuje velkou ochotou při jednání s klienty. Chtěli bychom vytvořit prostor k setkávání lidí dobré vůle. Nabízíme vám i možnost chráněného bydlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

U naší charitativní organizace naleznete sociální pomoc. Ujišťujeme Vás, že naše nezisková organizace je velice seriozní. Můžete využít naše poradenství, pokud si nebude vědět rady. Zajišťujeme pomoc v nouzi. Každodenní setkávání s tvrdou realitou postižených lidí nám umožňuje poskytovat pomoc cíleně a adresně. Nabízíme vám také různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace pomáhající lidem s autismem - APLA Praha, Střední Čechy, o.s.

Přijďte si k nám pro sociální pomoc. Můžete využít naše pravidelná setkávání. Zajistíme potřebným pomoc v nouzi. Můžete se u nás zapojit do volnočasových aktivit. Vytváříme chráněné bydlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum Narovinu

Seznamte se s nabídkou naší sociální pomoci. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti životního poradenství. Chtěli bychom vyzdvihnout ochotu našich pracovníků pracovat v souladu s etickým kodexem neziskových a humanitárních institucí. Pomozte i vy lidem v nouzi! Můžete se spolehnout, že jsme opravdu seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fond ohrožených dětí

Přijďte si k nám pro sociální pomoc. Neváhejte nás oslovit také ohledně poradenství. Velkou devízou pro naši činnost je vzájemné setkávání s partnerskými organizacemi. Můžete se spolehnout, že jsme opravdu seriózní. Naší prioritou je veškerá pomoc v nouzi. Poskytujeme sociální a humanitární pomoc zejména mládeži..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zálesák

Pro všechny potřebné nabízíme sociální pomoc. Využijte také možnosti poradenství v náročných životních situacích. Služby naší instituce jsou vždy seriozní. Nabízíme celou řadu volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku