Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Neziskové a humanitární instituce

Neziskové a humanitární instituce

K jedničkám na trhu zkušených profesionálů, kteří se zaměřili na oblast Neziskové a humanitární instituce, patří firmy a instituce, uvedené v našem přehledu kontaktů, který jsme pro vás sestavili.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Nadační fond Jakuba Škody

Naše instituce je ochotna poskytnout sociální pomoc. Chtěli bychom vytvořit prostor k setkávání lidí dobré vůle. Se seriozním přístupem členů naší organizace budete spokojeni. Naším posláním je pomoc v nouzi. V naší instituci ochotou nešetříme. Zabýváme se i poradenstvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační stipendijní fond Jedličkova ústavu

V naší instituci nabízíme i sociální pomoc. Jsme pro Vás tou správnou volbou a rádi Vám poradíme ohledně činnosti naší neziskové organizace. Naše organizace vykazuje ochotu k transparentnosti hospodaření se svěřenými finančními prostředky. Pořádáme různá setkání. Jednou z našich služeb je také pomoc v nouzi. Svým klientům poskytujeme maximální serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace T-Soft Eternity

Naše nezisková organizace poskytuje humanitární pomoc skládající se z různých složek. Na serioznost naší organizace se můžete spolehnout. V souvislosti s našimi službami můžete také využít poradenství. Využijte naši nabídku na setkávání se. Chtěli bychom vyzdvihnout ochotu našich pracovníků pracovat v souladu s etickým kodexem neziskových a humanitárních institucí. Snažíme se pomoci v nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace rozvoje zdraví, nadace

Naše instituce přivítá dobrovolníky pro humanitární pomoc. V souvislosti s našimi službami můžete také využít poradenství. Naše práce vyžaduje vcítění se do potřeb lidí a ochotu jim pomoci. Pomáháme lidem, kteří se každodenně setkávají s problémy, jejichž vyřešení je nad jejich síly. Naše pomoc má mnoho tváří, jednou z nich je pomoc lidem v nouzi. Z nabídky našich kroužků si jistě vyberete ten pravý. Zabýváme se také organizování volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Prachatice - Dům sv. Petra

U nás máte šanci na sociální pomoc. Nabízíme vám pomoc v nouzi. Rádi vás přivítáme na našich setkáváních. Jsme specialisté na poradenství v oblasti neziskových organizací. Naše organizace vykazuje ochotu k transparentnosti hospodaření se svěřenými finančními prostředky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diecézní charita Brno

V naší instituci se zaměřujeme na kvalitní humanitární pomoc. Naši pracovníci se vám budou ochotně věnovat. Naše pracovníci vám poskytnou cenné rady. Obraťte se na nás v nouzi, pomůžeme vám. Využijte naše služby na setkávání se. Všichni senioři jsou v naší organizaci vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Teplice v Čechách - Agapé

Naše instituce se snaží o poskytování humanitární pomoci potřebným. Jsme společnost, která Vám nabídne neziskové poradenství. Působíme v oblasti pomoci potřebným v nouzi. Jsme ochotni vám se vším pomoci. Při setkávání u nás se můžete dozvědět spoustu užitečných rad. Nabízíme vám i služby našeho azylového domu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičská stanice-8

Naše instituce se snaží o poskytování humanitární pomoci potřebným. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti neziskových organizací. Díky vašim příspěvkům ve vás získáváme seriózního partnera pro pomoc lidem v nouzi. Můžete navštívit také naše pravidelná setkávání. Nabízíme vám pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Armáda spásy v ČR - Dům pro ženy a matky s dětmi

Poskytování humanitární pomoci je hlavní činností naší organizace. Účast na různých setkávání vám může v mnohém pomoci. V naší instituci se setkáte vždy se seriozností. Poradenství naší instituce vám poskytne potřebnou pomoc. Naši dobrovolníci jsou stále ochotni se učit novým věcem. Svým klientům poskytujeme k užívání také noclehárnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NADĚJE

Naše nezisková a humanitární instituce zajistí kvalitní sociální pomoc. Spolehněte se na naše služby v oblasti poradenství. Jednou z našich služeb je také pomoc v nouzi. Jsme společnost zaměřená na neziskové služby s ochotnými dobrovolníky. Naše instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými zájmy, jaké máte vy. Naše instituce nabízí potřebnou serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku