Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Návrhy bytových interiérů

Sestavili jsme pro vás přehlednou databázi firem s ohledem na mnoho faktorů, jako je např. cena a kvalita. Vyberte si z těchto profesionálů v oblasti Návrhy bytových interiérů.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Josef Budina – návrhy a realizace interiérů

Nabízíme služby bytového designera a projektanta. Vytváříme projekty interiérů zejména rekonstrukcí bytů, ale i domů, kanceláří či hotelů, vždy se zajištěním realizace bez vašich starostí.

Po dokončení a předání projektu zajistíme slevu z realizace pokrývající cenu projektu. Spolupracujeme se společností patřící mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice a tím dokážeme pomoci při řešení finanční stránky při rekonstrukci bytu.

Všechny schůzky probíhají u klientů, dopravné si neúčtujeme.
Akce na projekt zdarma

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing.David Haloda

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Našim klientům zajišťujeme také výrobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARCHITEKT, s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na provádění staveb. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Naše firma nabízí provedení oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Piskáček

Specializujeme se na stavební činnost. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. arch. Darja Štursová

Naše firma zajišťuje provádění staveb. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Zabýváme se projektovou dokumentací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Well-balanced

Naše společnost se zaměřuje na stavební činnost. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Epes rádes

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nova Space

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Kadaníková

Zabýváme se prováděním různých staveb. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BLAŽEK PROJEKT

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku