Nepřehlédněte

Návrhy bytových interiérů

Sestavili jsme pro vás přehlednou databázi firem s ohledem na mnoho faktorů, jako je např. cena a kvalita. Vyberte si z těchto profesionálů v oblasti Návrhy bytových interiérů.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Josef Budina – návrhy a realizace interiérů

Nabízíme služby bytového designera a projektanta. Vytváříme projekty interiérů zejména rekonstrukcí bytů, ale i domů, kanceláří či hotelů, vždy se zajištěním realizace bez vašich starostí.

Po dokončení a předání projektu zajistíme slevu z realizace pokrývající cenu projektu. Spolupracujeme se společností patřící mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice a tím dokážeme pomoci při řešení finanční stránky při rekonstrukci bytu.

Všechny schůzky probíhají u klientů, dopravné si neúčtujeme.
Akce na projekt zdarma

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Truhlářství - Petr Fráňa

Naše firma se zaměřuje na provádění staveb. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Mimo jiné zajišťujeme výrobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Forman kuchyně

Naše firma je specialistou na provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše firma zajišťuje výstavbu. Také zprostředkováváme výrobu. Poradíme si také s montáží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gorenje - real, spol. s r.o.

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kuchyně PELC

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Martonová

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma nabízí výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

jaja design

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naši specialisté vám zpracují projektovou dokumentaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hochmann Bytový textil

Specializací naší společnosti je provádění staveb. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Zajistíme vám různé druhy instalací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOLANDSKÉ KVĚTINY, spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje na stavební činnost. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. Specializujeme se také na výrobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JVA Architekti

Provádíme různé druhy staveb. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku