Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Návrhy bytových interiérů

Sestavili jsme pro vás přehlednou databázi firem s ohledem na mnoho faktorů, jako je např. cena a kvalita. Vyberte si z těchto profesionálů v oblasti Návrhy bytových interiérů.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Josef Budina – návrhy a realizace interiérů

Nabízíme služby bytového designera a projektanta. Vytváříme projekty interiérů zejména rekonstrukcí bytů, ale i domů, kanceláří či hotelů, vždy se zajištěním realizace bez vašich starostí.

Po dokončení a předání projektu zajistíme slevu z realizace pokrývající cenu projektu. Spolupracujeme se společností patřící mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice a tím dokážeme pomoci při řešení finanční stránky při rekonstrukci bytu.

Všechny schůzky probíhají u klientů, dopravné si neúčtujeme.
Akce na projekt zdarma

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Architekt Richard Habart

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kaš - interiér, s.r.o.

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Pro naše klienty nabízíme také výrobní služby. Nabízíme širokou škálu služeb, mezi něž patří projekce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nomy, s.r.o.

Využijte naši firmu na stavební činnost. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Jednou z našich dalších služeb je také výroba. Mimo jiné zajišťujeme i službu montáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A plus, a.s.

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Zajac

Specializujeme se na stavební činnost. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Římovský, návrhy interiérů

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rewil, spol. s r.o.

Specializujeme se na stavební činnost. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renáta Grabmüllerová, návrhy interiérů

Naše firma se věnuje stavební činnosti. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Newton mobili, s.r.o.

Jsme společnost, která zprostředkuje stavební činnost. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku