Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Nadace pro podporu zdraví Olomoucký kraj

Prioritou firem a institucí zahrnutých v naší databázi kontaktů je především kvalita nabízených služeb a produktů, proto nemusíte mít obavy využít tento cenný zdroj informací.

Nadace pro podporu zdraví v okresech: Olomouc, Přerov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Nadační fond fetální medicíny

Naše nezisková organizace se zabývá poskytováním sociální pomoci. Naše nezisková organizace pořádá setkání na různá témata. Rádi Vám pomůžeme a poradíme. Neváhejte se spolehnout na serioznost naší humanitrání organizace. Neváhejte nás požádat o pomoc v nouzi. U nás se shledáte s ochotou a vstřícným přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Haimaom

Naše organizace se zabývá poskytováním humanitární pomoci každému, kdo ji potřebuje. Poskytujeme potřebnou pomoc různým lidem i na setkáních. Jsme organizace, která se specializuje na poskytování pomoci v nouzi. Spolehněte se na naše služby v oblasti poradenství. Naše semináře jsou vám otevřeny. Nabízíme volná místa v našich kroužcích. Poskytujeme rozličné volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nahlas občanské sdružení, nadace

V oblastech sociální pomoci máme velké zkušenosti. Zajišťujeme setkávání našich klientů. Ochotně nabízíme pomoc. Vyberte si také z našich oblíbených kroužků. Připravujeme různé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond pro srdce Hané

Neváhejte si u nás požádat o sociální pomoc. Zajistíme potřebným pomoc v nouzi. Naše nezisková organizace je velice ochotná. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti životního poradenství. Se seriozním přístupem členů naší organizace budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku