Nepřehlédněte

Nadace a nadační fondy

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Nadace a nadační fondy, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Nadační fond Nehemia

Patříme mezi organizace nabízející humanitární pomoc. Naše instituce poskytuje spolehlivé rady, které vám pomohou vyřešit váš problém. Zajišťujeme pomoc v nouzi. Rádi poskytneme pomoc i dětem. Zajímavé kurzy pro každého. Jestliže hledáte způsob, jak využít volný čas, vyberte si z naší široké nabídky kroužků. Zabýváme se také organizování volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond JV a JV

V kompetenci naší instituce je humanitární pomoc. Připravíme pro vás různá setkávání. Serióznost je u naší instituce na prvním místě. Jsme ochotni vám se vším pomoci. Specializujeme se na potřeby seniorů. Pořádáme také zajímavé kroužky. Nabízíme celou řadu volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond pro odložené děti Statim

Sociální pomoc poskytujeme jednotlivci i skupině. Jsme Vám k dispozici v oblasti humanitárního poradenství. Pro všechny potřebné připravujeme pravidelná setkávání. U nás budou děti šťastné. Jestliže hledáte způsob, jak využít volný čas, vyberte si z naší široké nabídky kroužků. Nabízíme celou řadu volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká rada pro oběti nacismu, nadační fond

Naše sociální pomoc je za podpory neziskových a humanitárních institucí. Ujišťujeme Vás, že naše nezisková organizace je velice seriozní. Mezi služby naší instituce patří také poradenství. Během naší činnosti se setkáváme s velkým zájmem našich spoluobčanů podílet se na pomoci postiženým lidem. Nabízíme upřímnou pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evropský Svátek hudby - Česká republika, nadační fond

Naše organizace se specializuje na sociální pomoc. Podílíme se na setkáváních postižených lidí se svými podporovateli. Poskytujeme solidní pomoc v nouzi. Serioznost naší instituce je prověřena zkušenostmi mnoha klientů. Při poskytování humanitární pomoci jsme velice ochotní. Jsme pro Vás tou správnou volbou a rádi Vám poradíme ohledně činnosti naší neziskové organizace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JIHOMORAVSKÁ KOMUNITNÍ NADACE

Naše organizace poskytuje humanitární pomoc. Pomoc v nouzi poskytneme všem potřebným. Na naše rady v neziskové oblasti se můžete spolehnout. Služby naší instituce jsou vždy seriozní. Účastníme se setkávání, která pořádají neziskové nebo humanitární organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Rozvoj dostihového sportu ve Slušovicích

Naše organizace působí v oblasti humanitární pomoci. Naše instituce se zabývá poskytováním pomoci v nouzi. Pracovníci naší instituce s vámi budou jednat vždy s ochotou. Jsme společnost, která Vám nabídne neziskové poradenství. Zúčastněte se některého z našich kroužků. Zabýváme se také organizování volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Mezinárodní potřeby, nadace

U nás najdete sociální pomoc. Každé dítě se u nás bude skvěle bavit. Připravujeme program pro mládež. Zúčastněte se některého z našich kroužků. Naše instituce také vykonává různé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Železná Opona

Naší hlavní činností je humanitární pomoc lidem v nouzi. V rámci našich služeb zajišťujeme poradenství. Naše organizace se vyznačuje velkou ochotou při jednání s klienty. Jsme poskytovatel pomoci v nouzi. Specializujeme se na humanitární pomoc a seriózně můžeme říct, že naše práce vykazuje všechny prvky profesionality. Rádi organizujeme různá setkávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Zdenky Podhajské

Věnujeme se humanitární pomoci při mimořádných událostech. Při spolupráci s ostatními institucemi máme prostor pro výměnu zkušeností a pro vzájemné setkávání. Nabízíme spolehlivé rady. Při poskytování potřebné pomoci se vyznačujeme velkou ochotou. Naše instituce nabízí vždy seriozní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku