Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Nadace a nadační fondy

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Nadace a nadační fondy, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 

Nadace a nadační fondy v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Nadační fond Koinonia

Naše humanitární pomoc je připravena pro všechny, kteří ji potřebují. Nabízíme poradenství ve Vaší těžké situaci. Jsme známí našimi projekty pro pomoc lidem v nouzi. Naše instituce také pořádá různá setkávání. Naše instituce využívá ochotu lidí pomoci lidem v zasažených oblastech. Z nabídky našich kroužků si jistě vyberete ten pravý. Naše instituce také vykonává různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Sluníčko

Humanitární pomoc je prioritou naší společnosti. Spolehněte se, že vám v nouzi poskytneme pomoc. Rádi vám u nás vše ochotně vysvětlíme. Zajišťujeme také přínosné kroužky pro každého. Můžete se u nás zapojit do volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Fr. A. Urbánka

Pro všechny potřebné nabízíme humanitární pomoc. Naše instituce je ochotná pomáhat. Na naši pomoc v nouzi se můžete spolehnout. Naší činností se řadíme mezi seriózní instituce pracující v oblasti humanitární pomoci. Cílem naší instituce je také nabídnout kvalitní odborné poradenství. Každodenní setkávání s tvrdou realitou postižených lidí nám umožňuje poskytovat pomoc cíleně a adresně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Fatum, nadační fond

Naše nezisková organizace se zabývá poskytováním sociální pomoci. Využijte také možnosti poradenství pro Vaše náročné období. Obraťte se na nás, poskytneme vám pomoc v nouzi. Naše instituce využívá ochotu lidí pomoci lidem v zasažených oblastech. Neváhejte se spolehnout na serioznost naší humanitrání organizace. Můžete využít naše pravidelná setkávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Českého rozhlasu

Zprostředkujeme humanitární pomoc v tuzemsku i v zahraničí. Jsme humanitární organizace, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Dobrovolníci naší organizace jsou velice ochotní. Na serioznost naší organizace se můžete spolehnout. U nás se setkávají lidé s podobnými problémy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konto BARIÉRY

U nás máte šanci na sociální pomoc. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. Naše nezisková organizace pořádá setkání na různá témata. Najdete u nás pestrou paletu kroužků. Poskytujeme rozličné volnočasové aktivity. Připravujeme chráněné bydlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jatečfond, nadační fond

Podílíme se na humanitární pomoci v zemích postižených humanitární katastrofou. Instituce, kterou provozujeme, nabízí také poradenství. Pečujeme o serióznost služeb poskytovaných našim klientům. Naše kurzy vás zaručeně obohatí. Můžete se k nám přihlásit do různých kroužků. Nabízíme celou řadu volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond sv. Václava, nadační fond

Naše instituce pořádá různé sbírky pro humanitární pomoc. Díky našemu poradenství vyřešíme vaše problémy. Poskytujeme potřebnou pomoc různým lidem i na setkáních. Každý problém se snažíme ochotně vyřešit. Neváhejte se spolehnout na serioznost naší humanitrání organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Fr. A. Urbánka

Poskytování sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje, je hlavní činností naší společnosti. Na pomoc při našich setkáváních se můžete spolehnout. Naše pomoc má mnoho tváří, jednou z nich je pomoc lidem v nouzi. Poradenství naší instituce vám poskytne potřebnou pomoc. Můžete se spolehnout na maximální serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond SPŠE Mohelnice

V případě potřeby jsme ochotni nabídnout sociální pomoc. Díky našemu poradenství nebude nic velkým problémem. Setkávejte se s lidmi, kteří mají podobné problémy. Díky ochotě českých občanů poskytujeme pomoc lidem postiženým humanitární katastrofou. Naším cílem je především pomoc v nouzi. Naše instituce nabízí vždy seriozní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku