Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Nadace a nadační fondy

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Nadace a nadační fondy, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Nadace Život umělce

Naše organizace působí v oblasti humanitární pomoci. Jsme pro Vás tou správnou volbou a rádi Vám poradíme ohledně činnosti naší neziskové organizace. Naše instituce se specializuje na seniory. Zajišťujeme také přínosné kroužky pro každého. Poskytujeme rozličné volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní fond kultury České republiky

Naší hlavní činností je humanitární pomoc. Nabízíme poradenství v náročných životních situacích. Jednou z našich služeb je také pomoc v nouzi. Zavazuje nás ochota českých občanů přispívat na naši činnost. Organizujeme také pravidelné setkávání. Jsme velice seriozní organizace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace ČEZ

Naše nezisková instituce je zodpovědná za správné umístění humanitární pomoci. Na serioznost naší organizace se můžete spolehnout. Naše pracovníci vám poskytnou cenné rady. Spolehněte se, že vám v nouzi poskytneme pomoc. Navštivte setkání naší organizace a my Vám pomůžeme. Naši dobrovolníci jsou stále ochotni se učit novým věcem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond dětské onkologie Krtek, nadační fond

Zprostředkujeme humanitární pomoc v tuzemsku i v zahraničí. V naší instituci se setkáte vždy se seriozností. Jsme instituce, která se specializuje na onkologii. Nabízíme bohatý program pro děti. Pro kvalitně strávený volný čas nabízíme pestrou nabídku kroužků. Využijte naši nabídku na zajímavé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Tábor

Jsme odborníky na sociální pomoc. Služby naší instituce jsou vždy seriozní. Spolehněte se na naše služby v oblasti poradenství. Můžete se zapojit do našeho setkávání. Na ochotu u nás narazíte na každém kroku. Naše instituce poskytne pomoc v nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Kapka naděje

U nás naleznete sociální pomoc. Naše instituce poskytuje spolehlivé rady, které vám pomohou vyřešit váš problém. Obraťte se na nás v nouzi, pomůžeme vám. Serioznost je u nás samozřejmostí. Každý problém se snažíme ochotně vyřešit. Na pomoc při našich setkáváních se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský nadační fond Plzeň

Nabízíme sociální pomoc. Chtěli bychom vyzdvihnout ochotu našich pracovníků pracovat v souladu s etickým kodexem neziskových a humanitárních institucí. Zprostředkujeme Vám také poradenství. Naše instituce se zaručí za serioznost svých členů. Pomáháme na organizovaných setkáních. Pokud jste se dostali do svízelné situace, naše instituce vám může pomoci v nouzi. Snažíme se pomoci i mládeži..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Media Development Investment Fund, Inc. - Praha

Jsme odborníky na poskytování humanitární pomoci. Obraťte se na nás v nouzi, pomůžeme vám. Díky vašim příspěvkům ve vás získáváme seriózního partnera pro pomoc lidem v nouzi. Poskytujeme individuální humanitární poradenství pro všechny. Pořádáme různá setkání. Ochota našeho personálu vás příjemně překvapí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Střední odborné školy Blatná

Poskytování humanitární pomoci každému, kdo ji potřebuje, je hlavní činností naší společnosti. Specializujeme se na poradenství v oblasti neziskové a humanitární pomoci. Neváhejte se spolehnout na serioznost naší humanitrání organizace. Na naši pomoc v nouzi se můžete spolehnout. Na našich setkáních poskytujeme odbornou pomoc. V naší instituci se setkáte vždy s ochotnými pracovníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Heřmánek

Naše nezisková organizace poskytuje humanitární pomoc na různých úrovních. Rádi Vám poradíme, aby pro Vás bylo vše srozumitelné. Seriózností u nás rozhodně nešetříme. Při spolupráci s ostatními institucemi máme prostor pro výměnu zkušeností a pro vzájemné setkávání. Naše nezisková organizace je velice ochotná. Věnujte svůj čas třeba našim zajímavým volnočasovým aktivitám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku