Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Muzeum Třineckých železáren a města Třince

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Rádi vás přivítáme na naší konferenci. Zaměřujeme se na pořádání výstav. Rádi vám navrhneme nové logo. Připravíme pro vás báječné prostory pro vaši událost. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Rýmařov

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Prohlídky našeho centra jsou i pro vás. Zajišťujeme i různé výstavy. Sjednejte si u nás tvorbu loga. Nabídneme vám i pěkné ubytování během společenských akcí. Navštivte naše muzeum a rozšiřte své znalosti. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Valašské muzeum v přírodě

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Připravujeme různé programy. Navštivte naše společenské centrum. Zorganizujeme vám výstavu. Vy chcete krásný svatební obřad a my jej pro vás připravíme. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Naše muzeum nabízí nepřeberné množství exponátů a informací. Party stany pro oslavy v exteriéru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wax museum Prague, spol. s r.o.

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Využijte nabídky našich party stanů. Naše muzeum nabízí nepřeberné množství exponátů a informací. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga. Uspořádáme vám výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Do naší ordinace přijímáme nové pacienty. S naším programem budete jistě spokojeni. V našem centru vám rádi poradíme. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Party stany seženete u nás. Není problém sjednat pro vás i hudbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Panství Bechyně, a.s. - Muzeum Vladimíra Preclíka

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Vyberte si některý z našich zábavných programů. Obraťte se na nás v případě pořádání firemní akce. Zajišťujeme i různé výstavy. Zajišťujeme bohatý catering. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Využijte možnosti našeho pohodlného ubytování během společenských akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Kamenice nad Lipou

Zabýváme se organizací společenských akcí. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu. Při cestách za kulturou nesmíte zapomenout ani na naše muzeum. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salon Expres Vagon

Organizujeme také společenské akce. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum záchranných služeb a zdravotnické techniky

Zabýváme se organizací společenských akcí. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Navštivte naše muzeum a rozšiřte své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muchovo muzeum, s.r.o.

Organizujeme také společenské akce. Pro vaše společenské události disponujeme party stany. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Zpracujeme vám vhodné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku