Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Východočeské muzeum v Pardubicích

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Poradíme vám s programem i na vaši akci. Rádi vám pomůžeme s pořádáním konferencí. Objednejte si v naší kavárně. Zaměřujeme se na pořádání výstav. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Naše muzeum patří k těm nejlepším.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum čs. opevnění z let 1935-38

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Zajišťujeme program na společenských událostech. Zajistíme vám konferenci. Zajistíme vám prohlídku centra. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu. Nabídku společenských služeb doplňuje také klub.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Stříbro

Zabýváme se organizací společenských akcí. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Navštivte naše společenské centrum..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Železniční muzeum Křimov

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Poskytujeme společenské služby. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Pruner - Muzeum kávomlýnků

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Poskytujeme prostory pro výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastivědné muzeum ve Slaném

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Party stany jsou skvělé řešení proti nepřízni počasí na vaší akci. Spravujeme muzeum s unikátními kousky. Zajistíme pro vás tvorbu výstižného loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Škoda Auto Muzeum

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamil Dufka - Muzeum Hluk

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ostravské muzeum

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Dbáme na kvalitu námi připravených programů. Uspořádejte si u nás výstavu. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo. Spravujeme muzeum s unikátními kousky. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihomoravské muzeum ve Znojmě

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Jsme tou správnou volbou při přípravě programu různých událostí. Organizujeme i výstavy. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga. Doporučujeme navštívit naše muzeum. Party stany jsou skvělé řešení proti nepřízni počasí na vaší akci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku