Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Muzeum československého opevnění

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Z našeho programu budete nadšeni. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga. Poskytneme vám také příjemné ubytování v rámci společenských událostí. Poskytneme vám vhodné prostory pro vaše společenské akce. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Západočeské muzeum v Plzni

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Z našeho programu budete nadšeni. Vyzkoušejte nabídku naší kavárny. Kromě společenských akcí pořádáme i výstavy. Svatební obřad připravíme dle vašeho scénáře. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Památník Terezín

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Party stany pro oslavy v exteriéru. Zpracujeme vám vhodné logo. Rádi vám uspořádáme výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Památník Josefa Suka

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Využijte nabídky na přípravu programů. Služby našeho centra vám jsou k dispozici. Zajišťujeme i různé výstavy. Svatební obřad, který pro vás připravíme, určitě oceníte. Zpracujeme vám vhodné logo. Domluvte si u nás také možnost zajištění hudby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Skanzen důl Mayrau

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy. Naše muzeum vás srdečně zve k návštěve. Poskytneme vám pěkné dekorace pro vaše vzácné příležitosti. Zajistíme pro vás tvorbu výstižného loga. Vyzkoušejte naše připravované programy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum třetího odboje

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slezské zemské muzeum - Srub Petra Bezruče

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Připravujeme různé programy. Objednejte si nás na uspořádání konference. Dbáme na kultivovanost výstav. Zabýváme se také návrhem loga. Muzeum disponuje zajímavými exponáty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kosárna v Karlovicích

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Party stany pro oslavy v exteriéru. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum regionu Valašsko ve Vsetíně

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Z našeho programu budete nadšeni. Naše služby v oblasti doprovodných akcí vám jsou k dispozici. Uspořádejte si u nás výstavu. Zabýváme se také návrhem loga. Stálá expozice našeho muzea se těší na vaši návštěvu. Pro vaše společenské události disponujeme party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum marionet

Zabýváme se organizací společenských akcí. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Nabízíme stany na party a jiné události. Oslovte nás ohledně tvorby vašeho loga. Připravíme program i na vaši společenskou událost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku