Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Městské muzeum Antonína Sovy v Pacově

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní muzeum - Muzeum knihy

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Poskytujeme společenské služby. Dbáme na kvalitu námi připravených programů. Naše nové centrum stojí za zhlédnutí. Organizujeme i výstavy. Svatební obřad, který pro vás připravíme, bude pro vás zážitkem na celý život. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga. Domluvte si u nás také možnost zajištění hudby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální muzeum v Jílovém u Prahy

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum loutek

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Nabízíme své profesionální služby v oblasti dodávání občerstvení. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní muzeum - Lobkovický palác

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Využijte nabídky na přípravu programů. Zajistíme vám prohlídku centra. Zajišťujeme i různé výstavy. Svatební obřad, který pro vás připravíme, jsme schopni také doplnit dalšími službami. Rádi vám navrhneme nové logo. Využijte možnosti zajištění hudby pro vaše společenské události.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Hořice - Městské muzeum

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Připravujeme různé programy. S našimi službami pro zajištění sportovních akcí budete spokojeni. V našem centru vám rádi poradíme. Uspořádejte si u nás výstavu. Naše restaurace je ideální pro romantické chvilky. Neváhejte zavítat do našeho klubu. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Podkrkonoší v Trutnově

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Zajišťujeme program na společenských událostech. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav. Využijte nabídku našeho klubu. Rádi vám navrhneme nové logo. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Sežente u nás party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Českého ráje v Turnově

Zabýváme se organizací společenských akcí. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Na naše programy se můžete spolehnout. Přijďte se podívat na naše centrum. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav. Svatební obřad připravíme dle vašeho scénáře. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum silnic

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany. Doporučujeme navštívit naše muzeum. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální muzeum v Litomyšli

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany. Naše muzeum vás zve na prohlídku. Navrhneme vám také pěkné logo. Poskytujeme prostory pro výstavy. S naším programem budete jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku